دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رتبه علمی ایران در منطقه و جهان - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

واحد مرکزی خبر: براساس آخرین رتبه بندی پایگاه استنادی اسکوپوس در هلند، ایران از نظر تولید علم درجهان در رتبه شانزدهم و در منطقه در جای نخست قرارگرفت.

جعفر مهراد سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گفت با بیان اینکه موسسات بین المللی مختلفی تولید علم کشورها را رصد و تحلیل می کنند افزود: دو موسسه ازهمه مهم تر است: یکی نظام استنادی ISI در امریکا و دیگری اسکوپوس در آمستردام هلند.

وی اضافه کرد: درهفت ماه اول سال 2012 تلاش دانشمندان وهمچنین سیاست های دولت به ثمر نشست ونخستین بار درتاریخ آموزش عالی کشور ایران به رتبه شانزدهم درتولید علم صعود کرد.

مهراد با غرورآفرین خواندن این موضوع درباره عوامل موثر بر ارتقای رتبه تولید علم در ایران گفت: سیاست های دولت از نظر توسعه کمی آموزش عالی، توجه ویژه به تحقیقات علمی، افزایش جذب دانشجویان و مهم تر ازهمه جذب دانشجویان مقطع تحصیلات تکمیلی به ویژه دوره دکتری از مهم ترین عوامل ارتقای رتبه علمی ایران است.

وی افزود :درمدت یاد شده دانشمندان ایرانی بیش از 21 هزار مقاله در مجلات معتبر بین المللی چاپ کرده اند .

مهراد گفت : ایران درسال 2000 درمیان 148 کشور تولیدکننده علم در رتبه چهل وهشتم قرار داشت و این رتبه درسال 2005 به رتبه سی وهفتم صعود پیدا کرد.

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام اضافه کرد: تصور بنده این است که ازهم اکنون اسناد بالادستی مانند سند چشم انداز ایران 1404 در خصوص توسعه علمی کشور محقق شده وهمچنین بخشی از نقشه جامع علمی کشور صورت واقعی به خود گرفته است.

وی گفت:همچنین سیاست های کلان جمهوری اسلامی ایران وبرنامه پنجم توسعه کشور درحوزه علم وفناوری محقق شده و این به آن معناست که تا ایران 1404 به لحاظ توسعه علمی مشکلی وجود ندارد.

مهراد با بیان اینکه براساس این رتبه بندی ترکیه که معمولا خود را با آن مقایسه می کردیم در رتبه نوزدهم جهانی قرار دارد افزود: بسیاری از کشورهای منطقه از ایران عقب ترند و پیشنهاد می کنم که همکارانم در دانشگاه ها به افق های دوردست تری توجه کنند.

وی گفت : درمدت یاد شده مالزی فقط 10 هزار و کشورهای عربستان سعودی و مصر نیز هرکدام 6 هزار مقاله تولید کرده اند.

مهراد افزود: تصور می کنم اگر خودمان را با کشورهای منطقه مقایسه کنیم، به سیاست ها و برنامه های توسعه علمی کشور جفا کرده ایم.

سرپرست پایگاه استنادی علوم جهان اسلام با اشاره به اینکه چند ماهی تا پایان سال 2012 باقی مانده است گفت: امیدوارم بر اساس روند تحلیل تا پایان سال 2012 چندین پله دیگر نیز صعود کنیم و کشورهای نوظهور علمی مانند تایوان، برزیل و هند را نیز پشت سربگذاریم.

مهراد افزود: بیشترین مقالات تولید شده در رشته های شیمی ، پزشکی ، فیزیک ، نانو و نفت بوده است.

وی گفت :در میان کشورهای عضو اوپک، هیچ کشوری به لحاظ تولید علم به پای ایران نمی رسد و میزان مقالات علمی ما بیشتر از کشورهای پیشرفته درصنعت نفت است.

مهراد دربخش دیگری از این مصاحبه افزود: دانشگاه تهران 4 سال است که جزو 500 دانشگاه اول جهان است .

وی گفت : براساس بررسی ای که نتایج آن دو تا سه هفته قبل منتشر شد این دانشگاه درسال 2012 جزو 300 دانشگاه ممتاز جهان است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.