جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اخذ لیسانس و فوق لیسانس در 3 ترم ! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: يك دانشجوي آلماني كه توانست مدرك ليسانس و فوق ليسانس خود را در عرض 3 ترم اخذ كند به زودي تحت پيگرد دانشكده اقتصاد دانشگاه بادن قرار خواهد گرفت.

غالبا براي تكميل دوره ليسانس و فوق ليسانس 11 ترم زمان لازم است و افراد اغلب بايد از 60 آزمون سربلند بيرون آيند. با اين حال مارسل پل در عرض 20 ماه يعني يك چهارم اغلب دانشجويان توانست اين مسير را طي كند. اما چگونه؟

مارسل پل كه به عنوان كارآموز نيز در بانك فرانكفورت كار مي كرد به همراه دو دوستش توانست جزوات و نكات كلاسي رشته اقتصاد را تهيه و آنها را مرتب كرده و بدون رفتن به كلاس به دليل همزماني به اين مهم دست يابد.

با اين حال دانشگاه بادن به دليل ضرر مالي قصد شكايت، دريافت شهريه و هزينه هاي كامل تحصيلي از دانشجوي نامبرده را دارد.

اگرچه اين فارغ التحصيل 22 ساله كه در بانك فرانكفورت كار مي كند مدعي شده است كه وي دانشگاه را درباره هدفش مطلع كرده است، با اين حال وي به زودي بايد به ديدار مسوولان دانشگاه سابق خود در دادگاه برود.

گفتني است نشريه بيلد آلمان به حمايت از اين دانشجو پرداخته است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.