جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آخرین تصمیمات برای اعزام دانشجویان بورسیه به کانادا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: رئیس سازمان امور دانشجویان با تاکید بر اینکه دانشجویان بورسیه وزارت علوم می توانند به جز کانادا در کشورهای دیگر ادامه تحصیل دهند، گفت: تقریباً تمام رشته هایی که در کانادا دایر است در سایر کشورها نیز وجود دارد.

محمود ملاباشی اضافه کرد: تمام ظرفیتهای پذیرش دانشجو که در کانادا نیست، اگر به عنوان مثال سالانه 200 دانشجو به کانادا اعزام می شدند این ظرفیت می تواند در کشورهای دیگر ادامه تحصیل دهد و تقریباً تمام رشته هایی که در کانادا است در روسیه، چین، ژاپن و سایر کشورها نیز وجود دارد.

وی درباره آخرین تصمیمات برای اعزام دانشجویان بورسیه وزارت علوم به کانادا گفت: این کشور ویزا نمی دهد و پیگیری امور مربوط به ویزا از عهده سازمان امور دانشجویان خارج است. پیش از این وزارت امور خارجه به سفارت کانادا می نوشت که به دانشجویان بورسیه شده ویزا دهد اما این شرایط دیگر امکانپذیر نیست.

رئیس سازمان امور دانشجویان افزود: تنها در صورتی می توان امور مربوط به ویزای بورسیه ها را پیگیری کرد که دفتر حفظ منافع فعال شود، برخی دانشجویان حتی برای دریافت ویزایشان به کشورهای دیگر مراجعه می کنند.

به گفته ملاباشی اینکه چه دانشجویی اعزام شود یا نشود توسط سازمان امور دانشجویان تصمیم گیری می شود اما در کل هیچ منعی برای اعزام دانشجو به هیچ کشوری به جز انگلیس وجود ندارد و وزارت علوم تنها برای انگلیس هیچ دانشجویی را بورس نمی کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.