دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ششم ابتدایی ها بدون کنکور دانشگاه می روند - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا:معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش گفت: در صورتي كه قانون حذف كنكور در سال 93 اجرايي شود، ورودي هاي ششم ابتدايي امسال پس از اخذ ديپلم، بدون كنكور وارد دانشگاه مي شوند.

ابراهیم سحرخیز درباره 12 ساله شدن ديپلم و حذف مقطع پيش دانشگاهي و كنكور گفت: با استقرار نظام 3ـ3ـ6 از امسال ديپلم آموزش و پرورش 12 ساله مي شود و پيش دانشگاهي نيز حذف خواهد شد، لذا دانش آموزاني كه امسال وارد پايه ششم ابتدايي شده اند، پس از پايان سال سوم متوسطه، با اخذ ديپلم از آموزش و پرورش فارغ التحصيل مي شوند، چرا كه بر اساس قانون پيش دانشگاهي حذف خواهد شد.

وي درباره راهيابي ورودي هاي ششم امسال به دانشگاه آنهم بدون كنكور، اظهار كرد: چنانچه قانون حذف كنكور در سال 93 اجرايي شود، قطعا دانش آموزان نظام جديد بدون كنكور وارد دانشگاه مي شوند كه جزئيات و نحوه ورود آنها به دانشگاه در قانون حذف كنكور مشخص مي شود.

سحرخيز ادامه داد: بر اساس برنامه آموزش و پرورش، در سال تحصيلي 97-96 نظام آموزشي جديد به طور كامل مستقر مي شود و پيش دانشگاهي نيز در سال 96 حذف خواهد شد.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش همچنين با اشاره به تصويب نهايي سند درس ملي و تغييرات كتب دوره متوسطه بر اساس اين سند، تصريح كرد: سند درس ملي مبنا و برنامه تولید کتاب های درسی است و تمامي محتواي آموزشي و پرورشي بر اساس آن تاليف مي شوند.

وي افزود: بر اساس اهدافی که در برنامه درسی ملی تعریف شده، برای هر ماده درسی، حوزه های یادگیری در نظر گرفته شده، لذا مولفان كتب درسي با راهنمايي اين سند اقدام به تاليف و تنظیم كتابها خواهند كرد.

معاون آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد: بر همين اساس، سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از هم اكنون كار تاليف كتابهاي جديد از جمله كتب اول راهنمايي را آغاز كرده و سال آينده علاوه بر كتابهاي سوم دبستان، كتب درسي پايه اول راهنمايي بر اساس برنامه سند درس ملي تدوين و چاپ مي شود.

به گفته سحرخيز، براي استقرار نظام جديد آموزشي، هر ساله كتاب هاي 2 پايه تحصيلي تغيير و از امسال يك پايه تحصيلي به طور موقت حذف مي شود تا در سال بعد با نظام و كتب جديد مسقر شود كه در اين راستا آغاز حذف موقت پايه هاي تحصيلي با برداشتن اول راهنمايي در سال جاري آغاز شده و اين روند تا استقرار كامل نظام 3-3-6 ادامه خواهد داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.