جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نحوه اعطای ارز به دانشجویان خارج از کشور ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: مديركل امور بورس و دانشجويان خارج وزارت علوم، تحقيقات و فناوري از حل مشكل اعزام دانشجويان بورسيه خبر داد و گفت: مشكل كليه دانشجويان بورسيه تا 2 هفته آينده برطرف مي شود.

دكتر حسن مسلمي نائيني با بيان اينكه طي جلسه وزارت علوم با معاون اول رياست جمهوري و بانك مركزي، مقرر شد تا مشكلات ارزي دانشجويان بورسيه مرتفع شود، گفت: طي اين طرح اميدواريم تا دو هفته آينده بتوانيم دانشجويان بورسيه را طبق روال گذشته به دانشگاه هاي پذيرفته شده در خارج از كشور اعزام كنيم.

وي با بيان اينكه در همين راستا پنج نفر از دانشجويان بورسيه كه مدارك خود را تكميل كرده بودند، اعزام شده اند، گفت: البته به دليل مشكلات موجود تسهيلات ارزي مربوط به سه ماه اول اين دانشجويان و همچنين بليت رفت براي آنان تهيه شده كه در صورت رفع مشكلات همانند گذشته باقي خدمات نيز ارائه خواهد شد.

نائيني با بيان اينكه كليه دانشجويان بورسيه در صورت تكميل مدارك، در نوبت اعزام قرار گرفته اند، گفت: اين دانشجويان نيز به نوبت اعزام خواهند شد.

وي با اشاره به مشكلات ارزي دانشجويان غيربورسيه نيز اظهار كرد: با اعلام بانك مركزي، اعطاي ارز دولتي به اين دسته از دانشجويان متوقف شده است، ولي اين دسته از دانشجويان مي توانند با دريافت معرفي نامه ارز دانشجويي از وزارت علوم نسبت به دريافت ارز با قيمت اتاق مبادلات ارزي اقدام كنند.

دكتر مسلمي در خاتمه با بيان اينكه روز گذشته 5000 معرفي نامه ارز دانشجويي بين متقاضيان توزيع شد، گفت: كليه دانشجويان براي دريافت ارز چه به نرخ دولتي يا غيردولتي بايد معرفي نامه ارز را دريافت كنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.