جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مارادونا برای مربی‌ گری به چین می‌رود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: پس از آنکه مربی گری مارادونا در امارات خیلی زود به پایان رسید، مدیر برنامه های وی در چین به دنبال تیم می گردد.

پس از آنکه عکس مارادونا در دبی با نماینده یکی از باشگاه های چینی منتشر شد، گفته می شود ممکن است سرمربی پیشین آرژانتین برای بدست گرفتن هدایت یک تیم چینی راهی این کشور شود.

در حال حاضر مدیر برنامه های مارادونا در حال گفت وگو با یک تیم چینی است و اگر بتواند با این تیم به توافق برسد، مارادونا دومین مربی آرژانتینی لیگ چین پس از سرخیو باتیستا خواهد بود که هدایت شانگهای شنهوا را به عهده گرفته است.

مدیر برنامه های مارادونا در این مورد گفت: ما در خانه مارادونا با یکدیگر صحبت کردیم. به نظر می رسد دیگو از حضور در چین هیجان زده شده بود. اکنون در حال گفت وگو بر سر مسائل مالی هستیم.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.