جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حذف آیلتس از گردونه آزمون های دانشگاه آزاد - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: آزمونهای استاندارد آیلتس دانشگاه آزاد پس از اول مهرماه سال جاری و در زمانهایی که پیش از این اعلام شده بود از گردونه آزمونهای زبان استاندارد این دانشگاه حذف شد.

حدود چهار سال و نیم پیش برنامه ریزیها برای دریافت مجوز برگزاری آزمونهای بین المللی آیلتس از موسسه IDP استرالیا توسط دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد.

لازم به ذکر است که سوالات آیلتس از سوی دانشگاه کمبریج طراحی می شود.

بعد از دو سال و نیم رایزنی به این دلیل که دریافت مجوزها به سختی صورت می گیرد در 9 فروردین 89 تفاهم نامه ای که بین جاسبی و جان بلویل – مدیر کل جهانی آیلتس به امضا رسید و مجوز برگزاری آزمونهای در ایران به دانشگاه آزاد ارائه شد.

بنابراین از 27 آذرماه 89 آزمونهای آیلتس توسط دانشگاه آزاد در ایران برگزار می شد، این آزمونها ماهانه، به طور منظم و با برگزاری دو آزمون در ماه تا اول مهرماه سال جاری برگزار می شد و در این بازه زمانی هیچ کدام از آزمونها لغو نشد.

تمامی مراحل اجرایی مربوط به برگزاری آزمون از لحظه ثبت نام تا تولید کارنامه، شامل برگزاری آزمون، هیات ممتحنه، مراقبین، تصحیح اوراق، ارزیابی مهارت های Speaking, listening, Writing و Reading بر عهده مرکز آزمون IELTS دانشگاه آزاد اسلامی بود در حالیکه در هیچ مرکز برگزارکننده آیلتس در جهان هیچ گاه کارمند بومی آن کشور این امور را بر عهده نمی گیرد زیرا همیشه باید یک نفر از IDP برای نظارت و انجام امور حضور داشته باشد.

در این مدت با توجه به قیمت دلار و نوساناتی که داشت مبلغی در حدود 2 میلیارد و 500 میلیون تومان دریافتی دانشگاه آزاد از داوطلبان آیلتس بود که بخشی از این درآمد باید برای موسسه IDP ارسال می شد و بخشی دیگر از این مبلغ برای اداره امور در اختیار دانشگاه آزاد قرار می گرفت.

هزینه هر دوره آیلتس 240 دلار بود و که بخشی از این مبلغ در اختیار IDP و بخشی از آن به دانشگاه آزاد اختصاص می یافت اما این مبلغ در ایران از دانشجو به ریال دریافت می شد و این روزها هزینه هر دوره آیلتس تا 700 هزارتومان با توجه به قیمت دلار افزایش یافته بود.

همه اینها در حالی است که مدتی است آزمون آیلتس در دانشگاه آزاد به دلیل علت مقرون به صرفه نبودن برگزار نمی شود. گواه این موضوع هم تقویم برگزاری آزمونهای آیلتس در این دانشگاه است که بر این اساس آخرین آزمون در مهرماه سال جاری قرار بود 22 مهرماه برگزار شود که این آزمون و تمام آزمونهای بعد از آن لغو شد.

پیش از این زمان آزمونهای آیلتس سال 91 دانشگاه آزاد اسلامی از سوی مرکز آزمونهای استاندارد دانشگاه آزاد اعلام شد.

جدول زمانبندی آزمونهای آیلتس 91

ردیف

نام آزمون

تاریخ آزمون

1

آکادمیک/ جنرال

24 فروردین 91

2

آکادمیک

9 اردیبهشت 91

3

آکادمیک/ جنرال

23 اردیبهشت 91

4

//

6 خرداد 91

5

آکادمیک

25 خرداد 91

6

آکادمیک/ جنرال

10 تیر 91

7

//

22 تیر 91

8

آکادمیک

7 مرداد 91

9

//

4 شهریور 91

10

//

16 شهریور 91

11

آکادمیک/ جنرال

1 مهر 91

12

//

22 مهر 91

13

//

6 آبان 91

14

//

27 آبان 91

15

//

11 آذر 91

16

آکادمیک

25 آذر 91

از سوی دیگر از میان 11 پرسنلی که در مرکز آزمونهای استاندارد دانشگاه آزاد ( مجری برگزاری آیلتس) فعالیت می کردند 8 نفر اخراج شدند و سایت این مرکز به نشانی http://ept.iauset.com از دسترس خارج شده است.

حذف آیلتس از گردونه آزمون های دانشگاه آزاد -

هم اکنون مشخص نیست که وجه دریافت شده ثبت نام برای آزمونهای لغو شده 22 مهرماه به بعد به دانشجویان برگردانده شده و آیا مرکز آزمونهای استاندارد دانشگاه آزاد برنامه ای برای ادامه برگزاری آزمونهای آیلتس دارند یا خیر؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.