دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: 3 شرط برای انتخاب رشته مجدد کنکوری‌ ها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: دکتر حسین توکل با اعلام این خبر، اظهار کرد: اطلاعیه سازمان سنجش در رابطه با رشته محل های جدید و همچنین جزئیات تکمیل ظرفیت آزمون سراسری فردا دوشنبه اول آبان از طریق سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد.

وی با بیان اینکه کلیه شرکت کنندگان کنکور ۹۱ می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند، گفت: بر این اساس متقاضیان می توانند از روز دوشنبه ۸ آبان تا چهارشنبه ۱۰ آبان با ورود به سایت سازمان سنجش نسبت به انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت کنکور اقدام کنند.

دکتر توکلی با بیان اینکه پس از اعلام نتایج نهایی رشته های متمرکز کنکور ۹۱ برخی دانشگاه ها علاوه بر ظرفیت های مندرج در دفترچه انتخاب رشته برای پذیرش دانشجو در رشته های جدید اعلام ظرفیت جدید کرده و برخی نیز تقاضای تکمیل ظرفیت برای کدرشته های قبلی خود را دارند بر این اساس بر اساس ضوابط و شرایط کنکور، مرحله تکمیل ظرفیت کنکور ۹۱ از هشتم آبان آغاز خواهد شد.

وی با بیان اینکه متقاضیان بر اساس ضوابط و شرایط مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور و بر اساس گروه های آزمایشی انتخابی خود می توانند نسبت به انتخاب ۱۰ کدرشته محل از بین کدرشته های مورد علاقه خود اقدام کنند، گفت: گزینش نهایی در هر یک از کد رشته های تکمیل ظرفیت کنکور مطابق با ضوابط و شرایط اعلامی خواهد بود.

وی با بیان اینکه شرکت کنندگان در این مرحله باید شرایط و ضوابط خاصی را رعایت کنند، گفت: داوطلبانی که در رشته های بورسیه و خاص قبول شده اند حق شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت را ندارند، همچنین قبولی پذیرفته شدگان کنکور در صورت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت لغو خواهد شد.

دکتر توکلی در خاتمه اظهار کرد: پذیرفته شدگان دوره های روزانه کنکور در صورت شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت، حتی اگر در دوره شبانه قبول شوند حق شرکت در آزمون سراسری سال ۹۲ را نخواهند داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.