دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اهدای آی‌ پد، ترفندی برای جذب دانشجو در خانه‌ دانشجویی! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: آموزش رایگان رانندگی و اهدای آی پد، در زمره هدایای تشویقی صاحبخانه ها در لندن، جهت جذب و ترغیب دانشجویان به اجاره خانه های خالی از سکنه است.

این اقدام صاحبخانه های انگلیسی در پی افزایش شهریه ها و اعمال محدودیت در اعطای ویزای دانشجویی که سرمایه گذاری در بخش اسکان دانشجویی را دچار خدشه کرده، صورت می پذیرد.

«گروه کارلی» که در امر اسکان دانشجویان فعالیت دارد، در زمره سرمایه گذارانی است که این روزها برای پر کردن اتاق های خالی خود از دانشجویان با موانع بسیاری دست و پنجه نرم می کنند.

در پی تصمیم سال گذشته دولت انگلیس مبنی بر افزایش سه برابری شهریه دانشگاه ها به 9 هزار پوند این اقدام منجر به کاهش 12 درصدی دانشجویان انگلیسی و اروپایی شده است.

به گفته یکی از متخصصان، اعمال محدودیت ها جهت اعطای ویزای دانشجویی به دانشجویان غیر اروپایی در بریتانیا، تقاضای مسکن دانشجویی را بیش از پیش با رکود مواجه کرده است.

وارلا ماراج دانشجوی 20 ساله اهل ترینیداد و توباگو، که در ماه سپتامبر از ویمبلی واقع در شمال لندن به یک آپارتمان پنج خوابه نقل مکان کرده، می گوید در طبقه وی یک اتاق خالی است. همچنین در این ساختمان چند طبقه خالی از سکنه نیز وجود دارد.

وی گفت: صاحبان خانه جهت جلب مشتری برای اجاره اتاق های خالی به مشتریان پیشنهاد اهدای آی پد می دهند ولی هنوز برخی از اتاق ها خالی هستند.

گفتنی است، موسسات خصوصی اسکان دانشجویان در حال رقابت شدید با خوابگاه های دانشجویی و بازارهای اصلی اجاره ملک به دانشجویان هستند. میزان اجاره های اسکان خصوصی دانشجویان در لندن در حد فاصل سال های تحصیلی 2012-2011 و 2013 – 2012، حدود 7.2 درصد افزایش یافته است.

مالکان دیگر نیز به عنوان هدیه های تشویقی، به دانشجویان چهار هفته اقامت رایگان و یا 12 هفته آموزش رانندگی رایگان اعطا می کنند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.