"> دعوای شبکه های سیما بر سر یک مهمان
دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: دعوای شبکه های سیما بر سر یک مهمان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: "ماه عسل" عنوان برنامه ویژه افطار شبکه سه با اجرای علی ضیا است که به صورت زنده روی آنتن می رود و "آبی آسمانی" را نیز شبکه تهران به مناسبت ماه رمضان پیش از آغاز این ماه با اجرای علیرضا غفاری ضبط کرد که این روزها شاهد پخش آن هستیم.

سازندگان این دو برنامه اخیراً به دلیل دعوت از یک مهمان مشترک با یکدیگر وارد مجادله لفظی شدند که سرانجام با زیربار نرفتن سازندگان ماه عسل، سوژه "آبی آسمانی" به اصطلاح بیات شد.

ماجرا از آنجا آغاز شد که "آبی آسمانی"ها پیش از ماه رمضان با دعوت از شهرزاد شمس، نخستین بانوی خلبان هواپیمای مسافربری ایرانی، برنامه خود را ضبط کردند.

در همین اثنا، به آنان خبر می رسد که قرار است او در برنامه زنده ماه عسل هم شرکت کند و به همین دلیل از گروه تولید این برنامه می خواهند تا به خاطر آنکه "آبی آسمانی" با حضور این خلبان زن هنوز پخش نشده، دعوت از او را منتفی کنند.

تهیه کننده ماه عسل، اما این درخواست را نمی پذیرد و برنامه را با حضور شهرزاد شمس روی آنتن می برد. حال آنکه برنامه "آبی آسمانی" تازه سه شنبه گذشته با همین مهمان پخش شد و به نوعی طراوت خود را از دست داد.

تا همین چند وقت پیش برنامه سازان صدا وسیما بر سر حضور مهمانان هنرمند و بازیگر با یکدیگر رقابت داشتند و به نظر می رسد امروز با تغییر معادلات، باید شاهد حضور همزمان یا با فاصله زمانی محدود چهره های غیرهنرمند در شبکه های مختلف نیز باشیم!

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.