دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: درخواست جالب بهداد سلیمی از ایرانی ها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: قویترین مرد جهان یکی از وزنه بردارانی است که شانس زیادی برای معرفی به عنوان مرد سال وزنه برداری جهان را دارد.

هداد سلیمی در یکی از سایت های اجتماعی از مردم ایران درخواست کرد تا به او رای بدهند!فدراسیون جهانی وزنه برداری مطابق هر سال قرار است مرد سال وزنه برداری جهان را انتخاب و معرفی کند.

وزنه بردارانی که در رقابت های قهرمانی بزرگسالان جهان در آنتالیای ترکیه عنوان قهرمانی را به دست آوردند، جزو نامزدهای اصلی معرفی به عنوان وزنه بردار سال هستند و کاربران سایت فدراسیون جهانی باید با دادن امتیازهای سه، دو، و یک به ٣ وزنه بردار منتخب در دو بخش مردان و زنان، رای خود را ارسال کنند.

در این میان بهداد سلیمی وزنه بردار شایسته کشورمان که با قهرمانی در رقابتهای دسته فوق سنگین مسابقات جهانی آنتالیا، عنوان قوی ترین مرد جهان را به دست آورد، یکی از وزنه بردارانی است که شانس زیادی برای معرفی به عنوان مرد سال وزنه برداری جهان دارد.سلیمی در صفحه شخصی اش در یکی از سایت های اجتماعی از مردم خواسته تا با شرکت در این نظر سنجی او را به عنوان بهترین وزنه بردار جهان انتخاب کنند.سلیمی در صفحه اش نوشته است:«محتاجیم به رای شما عزیزان »

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.