دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زباله‌دانی به نام کره ماه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

جام جم آنلاين: آژانس هاي فضايي كه ماهواره ها و روبات هاي فضايي را براي اكتشاف به كره ماه مي فرستند پس از خاتمه ماموريت شان آنها را به حال خود رها كرده تا مانند كاميكازه ها (خلبان انتحاري) خود را به سطح ماه كوبيده و نابود شوند.

زباله‌دانی به نام کره ماه

بازگرداندن اين دستگاه ها پرهزينه است بنا براين نابود كردن تمام اين وسايل اكتشاف كره ماه و رها كردنشان بر سطح اين قمر به يك عادت تبديل شده است. از سال 1959 كه نخستين ماهواره اكتشافي به كره ماه فرستاده شد تا به امروز شمار اين وسايل كه بر سطح ماه نابود شده اند بيش از پيش افزايش مي يابد.

نتيجه اينكه كره ماه به يك زباله داني شامل انواع زباله تبديل شده است.بيش از 180 هزار كيلو زباله بر سطح ماه پراكنده شده است. از جمله :

- بيش از 70 دستگاه فضايي

- پنج پرچم ايالات متحده آمريكا

- دو توپ گلف

- 12 جفت پوتين

- تعداد نامشخصي دوربين

- انواع نشريات

- انواع كوله پشتي

- 96 كيسه حاوي ادرار و مدفوع فضانوردان

شايد برخي از وسايل به جا مانده بر سطح ماه را بتوان جزو آثار تاريخي دانست از جمله : يك ميكرو ديسك سيليكوني حاوي پيام هاي 73 رهبر جهان كه در ماموريت آپولو 11 به ماه فرستاده شد.

با اين حال كارشناسان فضايي براي سفرهاي آينده به ماه نگران هستند. هجوم توريست هاي فضايي مي تواند به محيط كره ماه آسيب زيادي وارد كند.

تنها كره ماه نيست كه محل زباله هاي فضايي شده بلكه دستكم 21هزار قطعه زباله فضايي كه بيش از 10 سانتيمتر عرض دارند در مدار زمين و پيرامون آن در گردش هستند. هر يك از اين اشيا نه تنها براي ماهواره ها بلكه براي انسان ها نيز خطرناك به شمار مي آيند.

امكان خروج اين قطعات از مدار و سقوطشان به زمين وجود دارد. ميليون ها قطعه كوچكتر نيز در مدار زمين سرگردان هستند كه كه خطرات جدي براي ماهواره ها محسوب مي شوند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.