جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ادعای جدید وزیر خارجه عربستان علیه ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: خبرگزاری رسمی کویت (کونا) نوشت :سعود الفیصل وزیر امور خارجه عربستان سعودی با ابراز نگرانی از آنچه که او دخالت تهران در امور داخلی کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس توصیف کرد گفت: ایران با هدف ایجاد آشوب، از شرایط فعلی برای دخالت در امور داخلی کشورهای جنوب خلیج فارس، سوء استفاده می کند!

وی پس از پایان نشست وزیران خارجه شورای همکاری خلیج فارس در منامه گفت: وضعیت خوب نیست. دخالت های ایران، غیرقابل درک است. درباره این موضوع بارها گفتگو کرده ایم اما هیچ تغییری در سیاست ایران رخ نداده است.

وزیر خارجه عربستان سعودی افزود: اگر این دخالت های ایران، به سود کشورهای عربی بود امکان داشت آن را بپذیریم و بفهمیم اما اگر این موضوع با هدف آشوب باشد ، این اقدام غیرقابل قبول است!

وی ادامه داد: در هر نشست سران شورای همکاری، باید دستاورد جدیدی داشته باشد. تا آنجا که امکان پذیر باشد تلاش می کنیم چنین چیزی روی دهد.

سعود الفیصل روز یکشنبه برای حضور در نشست یک روزه وزیران خارجه شورای همکاری وارد منامه شد.

قرار است شهر منامه میزبان نشست سران 6 کشور جنوب خلیج فارس باشد.

6 کشور کویت، عربستان سعودی، قطر، بحرین، امارات و عمان عضو شورای همکاری خلیج فارس هستند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.