جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مرگ یک ایرانی و هشدار درباره سفر به آمریکا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: سخنگوی وزارت خارجه با اشاره به درگذشت یک شهروند ایرانی بعد از بازداشت توسط پلیس امریکا سفر ایرانیان به امریکا را پر مخاطره خواند وبا یادآوری هشدارهای قبلی وزارت خارجه در این زمینه، توصیه کرد که ایرانیان از سفرهای غیر ضروری به این کشور اجتناب و در صورت انجام سفر، حداکثر احتیاط لازم را بعمل آورند.

رامین مهمانپرست سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان اظهار داشت: بازجویی غیرمتعارف پنج ساعته و برخورد غیر انسانی با فرد سالخورده ای مانند آقای داریوش سررشته دار نمی تواند وضعیت قابل قبولی باشد.

وی افزود: از مقامات و سازمان های ذیربط آمریکایی انتظار می رود، ضمن بررسی علل دقیق این امر و اعلام نتایج آن، با هر گونه قصور یا تقصیری برخورد جدی نمایند و طبعاً وزارت امور خارجه علاوه بر اقدامات متداول کنسولی، پیگیر دریافت هر گونه اطلاعات و مستندات شرایط منتهی به فوت این شهروند ایرانی است.

مهمانپرست خاطر نشان کرد: روند هدفمند ایران هراسی در آمریکا و تجارب متعدد در زمینه تلاش مستمر نهادهای امنیتی و قضایی آمریکا برای فریب، ارعاب، تهدید و بازداشت شهروندان ایرانی؛ شرایطی را ایجاد نموده که سفر ایرانیان به این کشور را پر مخاطره می نماید که با یادآوری هشدارهای قبلی وزارت امور خارجه در این زمینه، توصیه می گردد هموطنان از سفرهای غیر ضروری به این کشور اجتناب و در صورت انجام سفر، حداکثر احتیاط لازم را بعمل آورند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.