دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: راهکار جدید ایران برای دور زدن تحریم ها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: روزنامه فایننشال تایمز روز جمعه با انتشار گزارشی مدعی کمک دولت عراق به ایران برای دور زدن تحریم ها شد.

در این گزارش با اشاره به افزایش ناگهانی ذخائر طلای عراق در سه ماه گذشته می نویسد: این طلاها از سوی ایران به عراق داده می شود و در ازای آن ایران از عراقی ها دلار می گیرد.

این گزارش به نقل از تحلیلگران اقتصادی در لندن می نویسد: ذخائر طلای عراق از اکتبر سال جاری میلادی تا دسامبر(سه ماهه پاییز) از 5 تن به 30 تن افزایش یافته و به نظر می رسد ایران طلاهای دریافتی خود از ترکیه را درعراق تبدیل به دلار می کند تا خرج تامین نیازهای اقتصادی خود کند.

این نشریه بریتانیایی در ادامه همکاری عامدانه مقامات عراقی در دور زدن تحریم ها از سوی ایران را نقض تحریم های بین المللی علیه برنامه هسته ای ایران می داند.

بسیاری از کشورهای همسایه ایران از جمله ترکیه و پاکستان از سوی کشورهای حامی تحریم ایران تحت فشارهستند تا همکاری های اقتصادی خود با ایران را متوقف کرده یا کاهش دهند.

بنا بر گزارش های غیر رسمی، ایران در سال جاری دهها تن طلا به ارزش میلیارد ها دلار را با لیره دریافتی از صادرات نفت و گاز به ترکیه از بازار این کشور خریداری کرده و به ایران منتقل کرده است.

بر اثر تحریم های مالی و بانکی اعمالی از سوی آمریکا و اتحادیه اروپا ورود مستقیم دلار به چرخه اقتصادی ایران نا ممکن شده است و بانک های خارجی از بیم جریمه های تحریمی مراودات بانکی خود با ایران را به حداقل ممکن رسانده اند.

با این حال ایران اعلام کرده است که با وجود سخت تر شدن شرایط اقتصادی بر اثر تحریم ها ، این تحریم نخواهند توانست هدف کشورهای تحریم کننده در به زانو درآوردن ایران را برآورده سازند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.