جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شوک شبانه اعضای «سون» به هواداران - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تماشا: در حالی که انتشار خبر «تیتراژ سریال زمانه با صدای گروه سون» موجی از خوشحالی را در بین مخاطبان این گروه راه انداخته بود، در قسمت دوم این مجموعه شاهد ایفای نقشی چند دقیقه ای از اعضای این گروه بودیم تا واکنش ها به این اتفاق جالب در شبکه های اجتماعی و fan page های این گروه بیشتر و بیشتر شود. این اتفاق در حالی افتاد که گفته می شد در آخرین لحظات روی آنتن رفتن این سریال، از سوی برخی مسئولان، پخش تیتراژ این سریال با صدای اعضای گروه متوقف شده ولی خوشبختانه این ماجرا شایعه ای بیش نبود تا اعضای این گروه متوقف شده ولی خوشبختانه این ماجرا شایعه ای بیش نبود تا اعضای این گروه محبوب و پرطرفدار پس از مدت ها بالاخره آفتابی شوند و دوستدارانشان بتوانند دیداری ویژه با آنها داشته باشند.

شوک شبانه اعضای «سون» به هواداران -

این سریال با کارگردانی حسن فتحی و با بازی بازیگرانی چون حمید گودرزی، حسین محجوب، پریناز ایزدیار، فریبا متخصص، هومن برق نورد و ... از شبکه 3 پخش می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.