چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ملاقات با رضا عطارانی که تا به حال ندیده اید - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

سراغی از او وگرفتیم تا درباره کار تازه اش بپرسیم. شعیبی درباره پیشینه کارگردانی اش به «تماشا» می گوید: «من پیش از این 7 تله فیلم را کارگردانی کرده ام و این اولین فیلم بلند سینمایی ام است که اگر همه چیز خوب پیش برود، جشنواره سی و یکم اولین نمایش آن برای مخاطبان است.»

او در پاسخ به این سوال که پذیرش این کارگردانی برای نمایش در فستیوالی که نگاه ویژه ای روی آن است، برایش ریسک نیست، می گوید: «قطعا تفاوت های زیادی بین سینما و تلویزیون وجود دارد و من تمام تلاشم را انجام می دهم که بتوانم این قواعد را رعایت کنم و کار تمیزی تحویل بدهم.»

ملاقات با رضا عطارانی که تا به حال ندیده اید -

او درباره انتخاب رضا عطاران هم می گوید: «رضا عطاران قرار بود فیلمنامه را بخواند و بعد اگر دوست داشت بازی در این فیلم را بپذیرد که خدا را شکر این اتفاق افتاد.» از شعیبی درباره نقش تازه عطاران در این فیلم می پرسیم. او می گوید: «نمی خواهم درباره نقش او توضیحی بدهم چون می خواهم برای مخاطب تازگی داشته باشد فقط می توانم بگویم که در این فیلم رضا عطارانی را ملاقات خواهید کرد که تا به حال ندیده اید. این متفاوت ترین نقشی است که این بازیگر تا به حال ایفا کرده است. او بازیگر توانایی است و من می دانستم که از پس از نقش به خوبی برخواهد آمد.»

چند روز پیش، ابراهیم حاتمی کیا سرفیلمبرداری این فیلم حاضر شده و با عوامل و بازیگران ملاقات داشته. موضوعی که شعیبی درباره آن به «تماشا» می گوید: «من اولین بار در فیلم آژانس شیشه ای جلوی دوربین رفتم و به خاطر همین از آقای حاتمی کیا دعوت کردم که سر صحنه این فیلم بیاید که او هم دعوت مرا پذیرفت. این تقابل برایم از این جهت جالب بود که در روزهای فیلمبرداری اولین فیلم سینمایی ام، کارگردانی سر صحنه می آید که اولین بار جلوی دوربین او رفتم و سینما را تجربه کردم. آن روز که حاتمی کیا آمد انرژی خاصی به همه ما داد و اگرج ایشان فرصتی داشته باشد حتما درباره کارگردانی با او مشورت خواهم کرد.»

گروه «دهلیز» این روزها در زندان قصر مشغول فیلمبرداری هستند و لوکیشن هایی مثل مدرسه ای در خیابان سی تیر و برخی دیگر از نقاط تهران را پشت سر گذاشته اند. داستان «دهلیز» درباره شیوا (با بازی هانیه توسلی) است که سرپرست خانوار است و با تلاش و کوشش سعی کرده زندگی خوب و آبرومندی برای خود و تنها پسرش فراهم کند. با رسیدن نامه ای زندگی آنها دچار تحول می شود و در مسیری جدید قرار می گیرد. این فیلم برای ساخت از جانب ارشاد پروانه اصولی دریافت کرده و تهیه کنندگی آن هم برعهده سید محمود رضوی است که او را با تولید فیلم های مهمی مثل «درباره الی ...» به کارگردانی اصغر فرهادی و «خیابان های آرام» به کارگردانی کمال تبریزی می شناسیم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.