دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات واژگونی اتوبوس در بزرگراه خاوران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تابناک: واژگونی اتوبوس بخش خصوصی در بزرگراه خاوران سبب فوت یک پیرمرد و زخمی شدن سه عابر پیاده شد.

حوالی ساعت 17 یکشنبه سوم دی ماه یک دستگاه اتوبوس بخش خصوصی شرکت تاکسی بی سیم ایرانیان جهت سوخت گیری عازم جایگاه سوخت بود که در مسیر بزرگراه خاوران ایستگاه ذوالفقاری با گاردریل برخورد می کند.

در اثر این برخورد تعدادی از عابران پیاده که از اهالی محل بودند مجروح و زخمی شده اند. همچنین در واژگونی این اتوبوس یک پیرمرد در محل فوت کرد و سه نفر نیز مجروح شدند. این اتوبوس خالی از مسافر بود و خسارت جانی دیگری در این حادثه رخ نداده است.

یکی از خبرگزاری ها این حادثه را مربوط به یکی از اتوبوس های تندرو اعلام کرده بود که این موضوع صحت نداشته و اتوبوس واژگون شده مربوط به بخش خصوصی و خالی از مسافر بوده است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.