دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آماری از نوسانات قیمت دلار ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: سخنگوی مرکز مبادلات ارزی گفت: در سه ماهه اخیر متوسط نرخ ارز در مرکز مبادلات ارزی و صرافی ها، به ترتیب 2500 و 3113.3 تومان بوده، ضمن اینکه حداکثر نرخ ارز در صرافی ها 3885.7 تومان و در مرکز مبادلات ارزی 2672 تومان بوده است.

صمد کریمی در حاشیه جلسه امروز شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی گفت: در سه ماهه اخیر متوسط نرخ دلار در مرکز مبادلات ارزی 2500 تومان، انحراف معیار 61.1 تومان، ضریب تغییرات 2.44 درصد و بالاترین و کمترین نرخ دلار به ترتیب 2672 تومان و 2362 تومان بوده است.

بیشترین و کمترین نرخ ارز در صرافی ها در 3 ماهه اخیر

سخنگوی مرکز مبادلات ارزی در پاسخ به سئوالی مبنی بر بیشترین و کمترین قیمت ارز در صرافی ها در سه ماه گذشته، افزود: میانگین نرخ ارز در شبکه صرافی های مجاز طی سه ماه اخیر 3113.3 تومان، انحراف معیار 309.8 ریال، ضریب تغییرات 9.95 درصد بوده است.

وی تصریح کرد: همچنین حداکثر نرخ ارز در صرافی های مجاز 3885.7 تومان و کمترین نرخ ارز در سه ماهه اخیر در صرافی ها نیز 2469.5 تومان بوده است.

آخرین آمار ثبت سفارش های تخصیص ارز یافته

به گفته کریمی، در پایان روز یکشنبه سوم دی ماه سال جاری، تعداد ثبت سفارش های تخصیص ارز یافته از سوی بانک مرکزی، 11 هزار و 300 فقره بوده است؛ ضمن اینکه بیشترین پرداخت ارز تخصیصی به گروههای کالایی نیز مربوط به گروه 5 بوده که این گروه سهم 37 درصدی داشته اند.

وی اظهار داشت: تعداد ثبت سفارش روزانه به طور متوسط 155 فقره بوده است، ضمن اینکه با توجه به اینکه عمده تامین ارز گروه 2 کالایی به نرخ مرجع بوده است، گروه دو کمترین تخصیص ارز را در مرکز مبادلات ارزی داشته است.

سخنگوی مرکز مبادلات ارزی اظهار داشت: بالاترین رقم تامین ارز روزانه در سه ماهه اخیر 211 میلیون دلار و بالاترین رقم ثبت سفارش روزانه مرکز 341 فقره ثبت سفارش پذیرفته شده، بوده است.

روند تخصیص ارز به دانشجویان

وی همچنین در خصوص روند خرید ارز از سوی بانکها نیز خاطرنشان کرد: روند خرید ارز از سوی بانکها از بانک مرکزی نسبت به گواهی ثبت آماری که مرکز اخذ کرده است، در 45 روز فاز دوم سرعت بیشتری به خود گرفته و مرکز توانسته در تامین ارز مورد نیاز واردات کشور اقدام به موقع انجام دهد.

کریمی ادامه داد: به دانشجویان بورسیه در آذرماه سال جاری 8 میلیون دلار از سوی بانک تجارت، ارز پرداخت شده است، ضمن اینکه به غیربورسیه ای ها که در مقطع دکترا و کارشناسی ارشد حضور دارند، 116 میلیون دلار ارز پرداخت شده است.

وی ادامه داد: مدت زمان تخصیص ارز برای غیربورسیه ای ها به کمتر از 15 روز و به بورسیه ای ها به کمتر از یک هفته رسیده است.

سرنوشت عرضه ارز شرکت ملی نفت در مرکز مبادلات

کریمی در پاسخ به سوال دیگر خبرنگار ما مبنی بر اینکه وزارت نفت، چند درصد از سهم تعیین شده خود را در مرکز مبادلات ارزی ارایه کرده است؟ گفت: قرار بر این بود که 14.5 درصد از سهم تامین ارز در مرکز مبادلات ارزی، از سوی وزارت نفت و 20 درصد نیز از سوی صندوق توسعه ملی تامین شود.

وی ادامه داد: طبیعتا در این میان میزان وصولی های شرکت نفت نیز در این میان مهم است و با توجه به اینکه مشکلاتی وجود داشته است، گاهی اوقات سهم این بخش کاهش یافته است، این در شرایطی است که تعامل سازنده ای میان مرکز و شرکت نفت برقرار شده است.

پتروشیمی ها تاکنون ارزی را به مرکز نیاورده اند

کریمی همچنین در پاسخ به سوال دیگری مبنی بر ارایه ارز پتروشیمی ها گفت: پتروشیمی ها تاکنون هیچ ارزی را در مرکز مبادلات ارزی ارایه نکرده اند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.