دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: حذف سهم بنزین 400 تومانی برخی خودروها ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر:محمد رویانیان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون متوسط مصرف روزانه بنزین کشور به بیش از 60 میلیون لیتر افزایش یافته است، گفت: همچنین از ابتدای فروردین ماه امسال تاکنون معادل 18 میلیون مترمکعب گاز در جایگاه هیا سی.ان.جی مصرف شده است.

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور با اشاره به راه اندازی یکهزار و 960 جایگاه CNG و راه اندازی 300 جایگاه جدید CNG تا پایان سالجاری، تصریح کرد: هم اکنون متوسط سرانه مصرف سوخت هر ایرانی به هشتم لیتر کاهش یافته است که حدود 25 درصد کمتر از سال های گذشته است.

این مقام مسئول با یادآوری اینکه تا چند سال قبل به طور متوسط سالانه 10 میلیارد دلار بنزین وارد کشور می شد، اظهار داشت: اما در حال حاضر واردات بنزین به صفر رسیده و ظرفیت های افزایش تولید بنزین هم رو به افزایش است.

این عضو کابینه دولت با بیان اینکه همچنین با تاکید بر اینکه متوسط مصرف سوخت ناوگان حمل و نقل از 10 لیتر سال 1386 به 4 لیتر کاهش یافته است، درباره اسقاط خودروها توضیح داد: تاکنون بیش از یک میلیون و 330 هزار دستگاه خودروی فرسوده از ناوگان حمل و نقل خارج شده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سالجاری تاکنون 120 هزار دستگاه خودرو از ناوگان حمل و نقل خارج شده است، بیان کرد: به منظور کاهش عمر ناوگان تاکسیرانی هم تاکنون 30 هزار فقره وام بانکی نهایی شده است ما به دلیل اختلاف پلیس راهنمائی و رانندگی و خودروسازان امکان اسقاط این دسته خودروها فراهم نشده است.

افزایش ذخایر بنزین 400 تومانی در کارتها

رویانیان در ادامه در خصوص اختصاص سهمیه بنزین نیمه یارانه ای به خودروهای مختلف، گفت: در حال حاضر روزانه 21 میلیون لیتر بنزین نیمه یارانه ای به خودروهای شخصی، 7 میلیون لیتر به موتورسیکلت ها، 3.6 میلیون لیتر به تاکسی درون شهری، یک میلیون لیتر تاکسی برون شهری، 14 میلیون لیتر وانت بارها اختصاص می یابد.

رئیس ستاد مدیریت حمل و نقل و سوخت کشور همچنین از فروش روزانه 10 تا 11 میلیون لیتر بنزین آزاد 700 تومانی در جایگاه ها خبر داد و افزود: هم اکنون ذخیره بنزین 400 تومانی کارت های هوشمند سوخت به بیش از 2.4 میلیارد لیتر افزایش یافته است.

حذف سهمیه بنزین خودروها 1800 سی.سی

این عضو کابینه دولت در ادامه با بیان اینکه سهمیه بنزین تمامی خودروهای جدید تولیدی و وارداتی بیش از 1800 سی.سی از بهمن ماه آینده حذف خواهد شد، تبیین کرد: تاکنون خودروهای بیش از 2 هزار سی.سی سهمیه بنزین دریافت نمی کردند که پس از این سهمیه بنزین خودروهای بیش از 1800 سی.سی نیز حذف خواهد شد.

این مقام مسئول، در پایان خاطرنشان کرد: این تصمیم در واریز سهمیه بنزین بهمن ماه خودروها اعمال خواهد شد.

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.