دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تخته گاز قیمت‌ ها در بازار خودرو ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شرق: گراني هاي 206 روزانه شده است. از ابتداي مردادماه تاكنون قيمت پژو 206 تيپ2 در بازار آزاد خودروها دو ميليون و 700 هزار تومان افزايش يافته و به بالاي 20 ميليون تومان رسيده است.

اين در حالي است كه 206 صفر در معاملات ارديبهشت ماه سال جاري با رقم هايي در حدود 16 ميليون و 600 هزار تومان دست به دست مي شد. در آن روزها فعالان بازار از عرضه محدود اين خودرو به بازار خبر داده و در عين حال برخي نيز از به تاخير افتادن زمان تحويل خودرويشان حكايت مي كردند.

اين زمزمه ها نوسان رو به رشد را به بازار آورد و افزايش قيمت هاي چند صدهزار توماني، روند رو به رشدي را در بازار 206 رقم زد.

نظر فعالان بازار اين بود كه به تعطيلات تابستان نزديك شده ايم و در عين حال عرضه 206 به بازار نيز كم شده و اين امر قيمت اين پژو هاچ بك را افزايش داده است. در اين ميان، 10 روز پاياني تيرماه با خبرها و حواشي از وضعيت توليد خودروها در بهار 91 همراه شد.

وزارت صنعت در گزارش آماري خود از افزايش 24/5 درصدي توليد پژو 206 در بهار91 در مقايسه با مدت مشابه سال قبل خبر داد. خبري كه با كاهش عرضه اين خودرو به بازار هماهنگي نداشت. فعالان بازار خودرو صراحتا از كاهش عرضه 206 به بازار مي گفتند و يكي از دلايل صعودي شدن قيمت اين خودرو را در كنار نزديك شدن به تعطيلات تابستان ، كاهش عرضه اعلام مي كردند. مقايسه ساده آمار توليد بهار 90 با آمار سال 91، اشتباه آماري وزارت صنعت را به خبري داغ تبديل كرد.

بر اساس آمار وزارت صنعت، ميزان توليد پژو 206 در بهار سال جاري 15 هزار و 701 دستگاه بوده است و حال آنكه توليد اين خودرو در بهار سال 90 معادل 42 هزار و 761 دستگاه اعلام شده بود، اين دو آمار به سادگي از كاهش 63 درصدي توليد حكايت مي كردند و حال آنكه وزارت صنعت رشد 5/24درصدي كه توليد پژو 206 در بهار 90 در مقايسه با بهار 89 كسب كرده بود را براي سال 91 اعلام كرد.

اشتباهي كه از سوي برخي رسانه ها به سانسور اخبار كاهش توليد در وزارت صنعت معنا شد و پس از آن خبر كاهش 63 درصدي توليد 206 با تبديل شدن به خبر داغ در بازار خودروها، به افزايش قيمت برخي خودروها به خصوص 206 سرعت خيره كننده اي بخشيد.

در نخستين قدم، 206 تيپ 2 جهشي 800 هزار توماني را تجربه كرد و در هفته پاياني تيرماه قيمت اين خودرو به 18 ميليون و 800 هزار تومان رسيد. هر چند كه اين قيمت نيز از افزايش دو ميليون و 200 هزار توماني 206 طي دو ماه حكايت داشت و نشان مي داد كه بهاي اين خودرو در بازار آزاد از 16 ميليون و 600 هزار تومان در ارديبهشت ماه به 18 ميليون و 800 هزار تومان در پايان تيرماه رسيده است.

اما با آغاز مرداد، ديگر از روند صعودي ميليوني آن هم در دو ماه خبري نبود، قيمت 206 در 12 روز، افزايش دو ميليون و 700 هزار تومان را به نمايش گذاشت. در روزهاي نخست مردادماه اين خودرو ابتدا 200 هزار تومان  گران شد و پس از آن افزايش قيمت دو ميليون و 500 هزار توماني را در كارنامه معاملات تابستاني خود ثبت كرد.

به گفته فعالان بازار خودروها، در هفته اي كه گذشت، قيمت تيپ 2 از 19 ميليون تومان به 21 ميليون و 500 هزار تومان رسيد و نمي توان گفت كه اكنون قيمت 206 بيش از 21 ميليون تومان است چرا كه قيمت ها روزانه شده و ممكن است كه هر روز خود را به بالاي 22 ميليون تومان نيز برساند.

احتمالي كه فعالان بازار از آن حكايت مي كنند، احتمال دور از ذهني نيست، چرا كه در آشفته بازار خودروها و روزهاي گراني 206 هيچ خبري درخصوص افزايش توليد اين خودرو با آغاز تابستان به گوش نرسيده و به نظر هم نمي رسد تا زماني كه آرامش به عرضه و تقاضاي بازار برگردد، 206 ها خيال ثبات قيمت يا عقب نشيني از گراني را در سر داشته باشند.

در اين ميان، ديگر مدل هاي 206 نيز از فاز گراني جا نمانده اند. تيپ 6 اين خودرو ركورد گراني را شكسته و افزايش قيمت خيره كننده اي را در جمع خودروهاي توليد داخل تجربه كرده است. اما از آنجايي كه 206 تيپ 2 بيش از اين خودرو براي خريد متقاضي دارد افزايش قيمت تيپ 2 بيشتر به چشم آمده است.

تيپ 6 از ابتداي مرداد ماه تاكنون چهار ميليون و 500 هزار تومان گران شده است و نسبت به قيمت هاي ارديبهشت ماه خود افزايش قيمت هشت ميليوني را تجربه مي كند. اين خودرو اتومات در روزهاي گذشته با عبور يك ميليون توماني از مرز 30 ميليوني، قيمت خود را به 31 ميليون تومان رسانده است، قيمتي كه ديگر تنها از گراني حكايت نمي كند و نشاني از ركوردشكني قيمتي را در پي دارد.

هر چند كه 206 هاي هاچ بك، با گراني هاي ميليوني تمام نگاه ها را به خود خيره كرده اند اما صندوق دارها نيز سعي كرده اند راه هاچ بك ها را بروند و اين خودروها را در راه گراني تنها نگذارند. در روزهاي گذشته، افزايش قيمت 500 هزار توماني با بازار V9 همراه شد و قيمت خودرو را به 30 ميليون تومان رساند. همچنين به گفته فعالان بازار آزاد خودروها، V8 نيز در هفته اخير با قيمت 23 ميليون و 500 هزار تومان به فروش رفته كه اين رقم از گراني يك ميليون و 200 هزار توماني اين خودرو حكايت مي كند.

در كنار 206 ها كه در دور گراني افتاده اند، پژو 207 نيز قيمت خود را به 30 ميليون تومان رسانده است. اين خودرو در هفته پاياني تيرماه 28 ميليون و 500 هزار تومان به فروش مي رسيد و اكنون با تجربه گراني يك و نيم ميليوني، قيمت خود را در نزديكي 206 اتومات نگه داشته است.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.