چهارشنبه ۲۷ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: آیا دیکتاتور روی جلد تایم می رود؟ - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: با انتخاب کیم جونگ اون رهبر کره شمالی از سوی کاربران اینترنتی، مجله تایم آمریکا در دوراهی دشواری بین انتخاب کاربران اینترنتی و نظر شورای سردبیری قرار گرفته است.

کیم جونگ اون با فاصله ای بسیار با کسب بیش از 5 میلیون رای در میان 40 شخصیت مطرح شده در نظر سنجی سالانه مجله تایم آمریکا در جایگاه نخست قرار گرفت و این در حالی است که وی بیش از 3 میلیون رای با نفر دوم لیست که " جان استوارت" مجری مشهور برنامه تلویزیونی " دیلی شو" است، فاصله دارد.

آیا دیکتاتور روی جلد تایم می رود؟ -

اما مشکل در اینجاست که رهبر کره شمالی با فاصله بیش از 3 میلیون رای با نفر دوم موقعیت بسیار مستحکمی در این نظر سنجی دارد و بی اعتنایی به این انتخاب برای مجله تایم سخت است.

آیا دیکتاتور روی جلد تایم می رود؟ -

آیا دیکتاتور روی جلد تایم می رود؟ -

با این حال مدافعان چاپ عکس رهبر کره شمالی می گویند تایم پیشتر نیز تصاویر رهبرانی چون "آدولف هیتلر" رهبر آلمان نازی و "جوزف استالین" رهبر اتحاد جماهیر شوروی سابق را روی جلد خود چاپ کرده است و لزومی ندارد یک مجله دقیقا تابع سیاست خارجی واشنگتن باشد.

آیا دیکتاتور روی جلد تایم می رود؟ -

طی روزهای آتی مشخص خواهد شد که آیا کیم جونگ اون رهبر جدید و جوان کره شمالی که 29 سال سن دارد و در چند ماه آینده پدر خواهد شد، روی جلد یکی از مشهورترین مجلات جهان قرار خواهد گرفت یا نه؟

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.