دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بعد از 14 سال سامسونگ نوکیا را به زیر کشید ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: در لیست برترین سازندگان تلفن و اسمارتفون دنیا سامسونگ شماره یک جهان را از نوکیا ربوده و مقام اول را بعد از 14 سال تصاحب کرد.

به گفته کارشناسان باید اذعان کرد در سالهای اخیر واحد اسمارتفون سامسونگ همچنان که پله های ترقی را طی می کرده، نوکیا آنرا از دست می داده است تا اینکه بعد از 14 سال برای اولین بار رتبه شماره یک نوکیا در جهان به سامسونگ رسید.

واین لام تحلیلگر در IHS که این تحقیق را انجام داده می گوید شعار سال 2012 یعنی با اسمارتفون زندگی کن و با اسمارتفون از دنیا برو، متحقق شده است.

بر اساس این تحقیق واحد اسمارتفون در صنعت سلفون یا تلفن های همراه، بیشترین رشد را داشته است. نیمی از تلفن های وایرلس در سال 2012 به فروش رفته است.

سرنوشت دو کمپانی نوکیا و سامسونگ به سرنوشت تولید اسمارتفون گره خورده است.

بر اساس آمار منتشره 29 درصد از سلفون یا گوشی ها توسط سامسونگ وارد بازار جهانی شده است.

جدول زیر را ببینید:

بعد از 14 سال سامسونگ نوکیا را به زیر کشید

در این آمار اچ تی سی و Rim یا همان بلک بری سقوط بدی دارند که این سقوط ادامه دار نیز هست.

 

مجله برترینها

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.