دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: تفکیک جنسیتی مجریان به "روز از نو" ضربه زد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: يكي از تهيه كنندگان برنامه ي صبحگاهي «روز از نو» دلايل ادامه دار نشدن اين برنامه را اينگونه برشمرد: تعدد مجريان و شلوغي در برنامه، ريتم تند و همچنين طرح تفكيك جنسيتي مجريان زن و مرد از جمله عواملي بود كه موجب ضربه زدن به «روز از نو» شد.

پيام ابراهيم پور گفت: برنامه «روز از نو» به گونه اي بود كه مجريان زيادي در آن حضور داشتند كه اين مساله باب ميل بسياري از سلايق مخاطبان واقع نمي شد. همچنين ريتم تند برنامه و حضور ميهمانان زياد در آن موجب مي شد گاهي مخاطب آن را نپسندد و در آخر هم اجراي طرح تفكيك جنسيتي مجريان زن و مرد موجب شد تا برنامه با فرمت جديدتري به روي آنتن برود، در نهايت اين سه عامل موجب ضربه زدن به «روز از نو» شدند.

وي خاطرنشان كرد: برنامه «روز از نو» به تهيه كنندگي من و حامد جوادزاده، حدود شش ماه به روي آنتن رفت و اين مدت زمان براي فرم جديد خوب بود. خيلي هم بد نيست كه برنامه ي ما قطع شود و به جاي آن سري جديد با عوامل جديد جايگزين شوند؛ هر چند كه مي توانست اين برنامه با همان فرمت سابق ادامه داشته باشد.

او در عين حال گفت: همه عوامل برنامه «روز از نو» ـ پنج شنبه دو هفته گذشته ـ قبل از فرارسيدن ماه مبارك رمضان از بينندگان خداحافظي كردند؛ چرا كه اين برنامه قرار است بعد از عيد فطر با يك تهيه كننده و عوامل جديد به روي آنتن شبكه دو سيما برود.

ابراهيم پور ادامه داد: حدود سه سال است كه برنامه «روز از نو» با همين عنوان به روي آنتن رفته و از اين پس هم قرار است با اين عنوان روي آنتن باشد. ما در كل با همه عوامل خودمان خداحافظي كرديم ولي احتمال دارد برخي از مجريان پيشين «روز از نو» با سري جديد اين برنامه همكاري داشته باشند.

تهيه كننده سابق برنامه «روز از نو» در ادامه گفت وگوي خود احساس مسرت و خوشحالي كرد از اينكه «روز از نو» در اوج جمع شد و اينگونه بيان كرد: گله اي ندارم از اينكه روز از نوي ما به پايان رسيد بلكه خوشحالم از اينكه اين برنامه در اوج جمع و تمام شد و به پيسي نخورديم و اين بار بر عكس بسياري از دفعات كه تهيه كننده از قطع برنامه اش ناراحت مي شد اين اتفاق نيفتاد چرا كه برنامه كاملا در اوج بود.

وي اضافه كرد: يكي از دغدغه هاي همه تهيه كنندگان اين است كه برنامه اش در اوج جمع شود، درباره «روز از نو» هم ناراحت نيستم چرا كه ماه رمضان بهانه اي شد تا اين برنامه در اوج جمع شود و با فرمت سري جديد به روي آنتن برود.

ابراهيم پور در پايان گفت: هميشه يكي از شعارهاي ما در راستاي برنامه هاي تلويزيوني اين است كه اگر برنامه اي در اوج جمع شود خيلي بهتر است از اينكه به پپيسي بخورد و قطع شود و اين جاي خوشحالي و اميدواري دارد كه «روز از نو» از جمله برنامه هاي اوج گرفته بود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.