سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کسی حالی از قهرمان کشتی نمی پرسد! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: قهرمان دیروز کشتی فرنگی ایران که روزگاری همه را اسیر قدرت خود می کرد، حالا با بیماری دست و پنجه نرم می کند و هیچ کس نیست که در این نبرد نابرابر به او کمک کند.

کسی حالی از قهرمان کشتی نمی پرسد!

پودنکی در جام جهانی 2005 تهران در کنار مجتبی باباجان زاده ملی پوش وزن 74 کیلوگرم بود و به همراه تیم ملی کشتی فرنگی ایران عنوان سوم جام جهانی را به دست آورد؛ تیمی که حسن بابک سرمربی آن بود و محمد بنا جام سومی را روی سکو در سالن هفتم تیر تهران بالای سر برد.

کسی حالی از قهرمان کشتی نمی پرسد!

محسن پودنکی حریفش را این طور اسیر قدرت خود کرده است

او در دورانی که عضو تیم ملی بود، با چهره های شاخص جهان نبرد تنگاتنگی داشت. او با وارترس سامورگاشف قهرمان المپیک سیدنی و دارنده دو مدال طلای جهان در سال های 1999 و 2005 سابقه رقابت دارد.

این کشتی گیر قمی حتی تا آستانه حضور در المپیک 2004 آتن هم پیش رفت اما در مسابقه های گزینشی بخت با او یار نبود. الکساندر دکتراشویلی ملی پوش آن زمان ازبکستان در مسابقه های گزینشی مقهور قدرت پودنکی شد و شکست خورد اما همین کشتی گیر با توجه به وضعیت جدول که در آن سال ها وجود داشت، جواز حضور در المپیک را گرفت و پودنکی این فرصت را از دست داد. اما همین بازنده پودنکی، در المپیک آتن از سکوی قهرمانی بالا رفت و مدال طلا را برگردن آویخت. این طلا در حالی برای کشتی گیر ازبک به دست آمد که چند ماه قبلش مغلوب ملی پوش 74 کیلویی آن روزهای ایران شده بود.

وی در سال 2003 هم به عضویت تیم ملی درآمد و در آسیایی هند چهارم شد. او همچنین دارای قهرمانی های متعددی در تورنمنت های داخلی و مسابقات کشوری نیز بوده است.

حسن رنگرز، مهدی توکلی، رضا زیدوند، پرویز زیدوند، علیرضا غریبی، سید حسین مرعشیان، سجاد برزی و... از جمله هم تیمی های پودنکی در آن سال ها بودند اما حالا این قهرمان بااخلاق مجبور است کنج خانه با ضایعه مغزی دست و پنجه نرم کند و کسی جز خانواده اش کمک حال او نیست.

همسر پودنکی: وزیر ورزش قول کمک داد اما هنوز کاری نکرده اند

برای قرار گرفتن در جریان وضعیت پودنکی، خبرنگار ما با همسر وی گفت وگو کرد.

کسی حالی از قهرمان کشتی نمی پرسد!

تیم ایران در جام جهانی 2005 تهران- از چپ به راست: رنگرز، باوفا، توکلی، پودنکی، میکائیلی، رضا زیدوند، برزی، بنا

شیرین شیرزاد درباره آخرین وضعیت محسن پودنکی که دچار ضایعه مغزی شده اظهار کرد: هزینه های درمان محسن بسیار زیاد است و فدراسیون کشتی هم نمی تواند از پس آن برآید. در صحبت هایی که با وزیر ورزش داشتم ایشان قول همکاری دادند و گفتند هرچقدر هزینه باشد پرداخت می کنند اما تاکنون خبری نشده است. زمان در حال سپری شدن است و همان طور که می دانید بیمار ضایعه مغزی با گذشت زمان وضعیتش وخیم تر می شود.

وی افزود: فکر می کنم کسی که 15 سال عضو تیم ملی کشتی فرنگی بوده و مدال های زیادی کسب کرده ارزش این را داشته باشد که مسئولین ورزش و حتی دولت برای او هزینه کنند.

کسی حالی از قهرمان کشتی نمی پرسد!

وی در ادامه گفت: تنها از وزارتخانه آقای پیش نمازی به محسن سرزده و حمید سوریان هم خودش به دیدن او آمد اما کس دیگری سراغی از این قهرمان سابق کشتی فرنگی ایران نگرفته است.

شیرزاد همچنین درباره دلیل بیماری پودنکی بیان کرد: سال 88 یک تومور در گوش محسن بود که عمل کرد و بهبود یافت اما قرار شد که 15 جلسه رادیوتراپی داشته باشد که تومور عود نکند. او را به رادیوتراپی می بردیم اما 15 جلسه به 18 جلسه افزایش پیدا کرد و مسئولین بیمارستان گفتند که سه جلسه دستگاه خراب بوده و حال محسن در طول این جلسات بد می شد طوری که نمی توانستیم از تهران به قم برگردیم.

وی ادامه داد: بعد از یک سال علائمی از قبیل عدم تعادل، مشکل در تکلم، بلع و... در او به وجود آمد که پزشکان دلیل آن را خراب بودن دستگاه رادیوگرافی دانستند و متاسفانه این قضیه منجر به ضایعه مغزی او شد.

همسر پودنکی در پایان تصریح کرد: حاضرم هیچ کس سراغی از محسن نگیرد اما سلامتی اش را به دست آورد.

گفته می شود در صورت اعزام پودنکی به خارج از کشور، احتمال درمان شدن وی وجود دارد اما این معالجات هزینه زیادی(حدود 60 هزار یورو) دارد و توجه مسئولین بلند پایه ورزش را می طلبد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.