جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: قیمت دلار، طلا و سکه در بازار امروز ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رییس اتحادیه طلا و جواهر از افزایش قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته خبر داد.

محمد کشتی آرای درباره جدیدترین قیمت ها از بازار طلا، سکه و ارز اظهار کرد: امروز قیمت سکه تمام طرح جدید یک میلیون و 242 هزار تومان، سکه تمام طرح قدیم یک میلیون و 235 هزار تومان، نیم سکه 618هزار تومان، ربع سکه 315هزار تومان و سکه یک گرمی 195 هزار تومان است.

وی با بیان این که قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی امروز با کاهش 27 دلاری نسبت به دیروز به 1675 دلار رسیده است، افزود: افزایش قیمت سکه و طلا در بازار آزاد با وجود کاهش قیمت اونس جهانی به دلیل افزایش تقاضا برای خرید ارز در بازار آزاد است.

او درباره قیمت انواع طلا تصریح کرد: امروز هر گرم طلای 18 عیار 126 هزار تومان، هر مثقال طلای 17 عیار 545هزار تومان و هر مثقال طلای 18 عیار 577 هزار تومان است.

رییس اتحادیه طلا و جواهر همچنین درباره قیمت دلار نیز در بازار خاطرنشان کرد: امروز قیمت هر دلار 3115 تومان است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.