دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شرایط استقلال برای انتقال جباری به النصر ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: مديرعامل باشگاه استقلال ضمن تاييد پيشنهاد باشگاه النصر امارات براي جذب مجتبي جباري گفت: در صورت موافقت امير قلعه نويي، با شرايطي که مدنظر ماست به جباري اجازه جدايي مي دهيم.

علي فتح الله زاده در خصوص پيشنهاد رسمي باشگاه النصر امارات براي انتقال مجتبي جباري به اين باشگاه و همچنين پيشنهادات باشگاه هاي قطري به پژمان منتظري و فريدون زندي ضمن بيان مطلب فوق گفت: شرايط باشگاه هاي اماراتي با باشگاه هاي قطري فرق مي کند. در فوتبال قطر بازيکنان ايراني شديدا افت مي کنند و درحال حاضر ما نگران هستيم که اين افت براي آندرانيک تيموريان هم پيش بيايد.

وي در همين خصوص افزود: در باشگاه هاي اماراتي اما شرايط بازي بازيکنان ايراني بهتر است و فوتبال آن بازيکنان تحت نظارت بيشتري از سوي مربيان ايراني قرار دارد.

مديرعامل باشگاه استقلال تاکيد کرد: در حال حاضر دعوتنامه رسمي از باشگاه النصر امارات براي انتقال مجتبي جباري به اين باشگاه به دست ما رسيده و قرار است امروز سه شنبه پاسخ اماراتي ها را به صورت رسمي بدهيم.

وي درخصوص پاسخ رسمي باشگاه استقلال به باشگاه النصر در خصوص انتقال مجتبي جباري اظهار داشت: اگر اين پيشنهاد رسمي از يک باشگاه قطري بود پاسخ ما به طور قطعي منفي بود اما پاسخ ما براي انجام مذاکره با مسئولان باشگاه النصر امارات مثبت است. ما بايد ببينيم که مسئولين باشگاه النصر تحت چه شرايطي و در چه مقطع زماني جباري را مي خواهند.

فتح الله زاده خاطر نشان کرد: در اين خصوص با مسئولان باشگاه النصر طي هفته جاري مذاکره کرده و پاسخ نهايي خود را در رابطه با انتقال جباري به اين باشگاه آخر اين هفته و يا حداکثر اوايل هفته بعد خواهيم داد.

مديرعامل باشگاه استقلال تاکيد کرد: ما نمي خواهيم مسائلي که بر سر انتقال فرهاد مجيدي در فصل قبل به وجود آمد و باعث دلخوري هواداران شد، اين بار در خصوص مجتبي جباري پيش بيايد بنابراين پيشنهاد باشگاه النصر را با دقت و وسواس خاصي بررسي کرده و تمام موارد را براي مذاکره با اماراتي ها در نظر مي گيريم.

وي با تاکيد براينکه امير قلعه نويي بايد نظر نهايي را در خصوص حفظ و يا انتقال مجتبي جباري به باشگاه النصر بدهد، گفت: اصلي ترين شرط ما براي باشگاه اماراتي مربوط به مقطع زماني است که آنها مي خواهند مجتبي جباري به اين باشگاه منتقل شود. ما فقط در صورتي با اين انتقال موافقت مي کنيم که در پايان نيم فصل رقابت هاي ليگ برتر صورت گيرد.

فتح الله زاده افزود: به نظر مي رسد که اماراتي ها نيز اين مقطع زماني را براي انتقال جباري در نظر گرفته اند. البته اين موضوع در مذاکره مستقيم ما با مسئولان باشگاه النصر مشخص مي شود اما بازهم تاکيد مي کنم که در اين خصوص سرمربي تيم بايد نظر نهايي را بدهد.

مديرعامل باشگاه استقلال در خصوص پيشنهادات باشگاه هاي قطري براي جذب برخي از بازيکنان اين تيم گفت: ما چند پيشنهاد رسمي از باشگاه هاي قطري براي انتقال بازيکناني مانند پژمان منتظري و فريدون زندي داشتيم که پاسخ منفي قطعي به اين پيشنهادات داديم و همانطور که گفتم مخالف انتقال بازيکنان ايراني به ليگ قطر هستيم، حتي اگر اين پيشنهاد براي بازيکني مانند مجتبي جباري باشد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.