جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: بیداریان از المپیک حذف شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: تنها شناگر ایرانی حاضر در المپیک 2012 لندن با قرار گرفتن در جایگاه ششم از صعود به مرحله نیمه پایانی ماده 100 متر آزاد بازماند.

محمد بیداریان روز سه شنبه در ماده 100 متر آزاد با زمان 52 ثانیه و 93 صدم ثانیه در جایگاه ششم دسته سوم بازی های المپیک لندن قرار گرفت.

"سیدنی هوخا" از آلبانی در این دسته با زمان 51 ثانیه و 11 صدم ثانیه اول شد. بیداریان با سهمیه اعطایی (وایلدکارت) در این رقابت ها حضور یافته بود.

در دسته سوم مسابقات شنای 100 متر آزاد شناگرانی از کشورهای گواتمالا، مالت، آروبا، ارمنستان، گوام و بولیوی هم حضور داشتند.

رقابت های امروز در هشت دسته برگزار شد و 16 شناگر برتر این دسته ها به مرحله نیمه نهایی صعود کردند. رکورد بیداریان 51 ثانیه و 31 صدم ثانیه است و این شناگر زیر رکورد خود شنا کرد.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.