دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ارزان ترین‌ های فروش مسکن در تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

دنیای اقتصاد: یک میلیون و 250 هزار تومان در ازای هر متر مربع ، کمترین قیمت پیشنهادی فروش بود که روز گذشته در بازاریابی های ملکی در تهران اعلام شد.

قیمت مذکور مربوط به واحدی 80 متری بازسازی شده در محدوده خیابان رجائی بعد از 13 آبان است.

علاوه براین یک واحد مسکونی به متراژ 75 متر مربع در یافت آباد در بلوار الغدیر متری یک میلیون و 350 هزار تومان قیمت گذاری شده است. قیمت های پیشنهادی فروش واحدهای مسکونی ستون امروز نبض بازار، کمترین نرخ های اعلام شده به متقاضیان خرید هستند.

همانطور که مشخص است ارزش هر متر مربع این واحدهای مسکونی کمتر از 2 میلیون تومان از سوی فروشنده ها تعیین شده است. در بین نرخ های پیشنهادی تعداد اندکی از واحدها نوساز هستند و در اکثر فایل ها عمر بنا بیش از 10 سال عنوان شده است.

با بررسی کلی بین این 35 فایل فروش، واضح است که این دسته از واحدهای مسکونی که قیمت آنها زیر 2 میلیون تومان است در بازه یک میلیون و 250 هزار تومان تا یک میلیون و 940 هزار تومان قرار گرفته اند.

همچنین بیشترین قیمت پیشنهادی فروش در ستون امروز نبض بازار که به ارزان ترین ها اختصاص دارد به واحدی 37 متری در خیابان تختی واقع در یافت آباد مربوط می شود که با نرخ یک میلیون و 940 هزار تومان پیشنهاد شده است.

3 سال از عمربنای این واحد می گذرد البته این واحد از شرایط ویژه خرید برخوردار است. واحد مذکور از 18 میلیون تومان وام بهره مند است و به میزان 15 میلیون تومان رهن کامل در اختیار مستاجر است.

ارزان ترین‌ های فروش مسکن در تهران

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.