دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مازیار زارع: خانواده ام را آوردند جلوی چشمم ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرآنلاین: مازیار زارع به شدت از رسانه ها و مدیران پرسپولیس انتقاد کرد و می گوید فحش هایی که خورده حاصل جوی است که برایش ایجاد شده بود.

مازیار زارع که شب بدی را در باخت سنگین تیمش برابر پرسپولیس سپری کرد ، درباره اتفاقات این بازی گفت:«وقتی یک روزنامه ای نصف صورت من را منتشر می کند و تیتر می زند ، تسویه حساب مردم جریح می شوند.

من ووقتی به پرسپولیس گل زدم ، خوشحالی کردم و این کار هم حقم بود. نمی توانستم فیلم بازی کنم چون برای شهرم و مردمش بازی می کردم.» او ادامه داد:« مردم خیلی چیزها را درباره جدایی من نمی دانند .

من بازیکن آزاد بودم ولی آقایان گفتند تو بازیکن مازادی و با آبرویم بازی کردند . هنوز 150 میلیون طلب دارم اما این پول را کردند 11 میلیون . من در باشگاه به همه زنگ زدم حتی به یکسری از آقایانی که تا حالا جلوی دوربین هم نیامدند.

اینجا به زن ، مادرم و خواهرم توهین کردند ، ولی هیچ اتفاقی نمی افتد چون مدیر این تیم رویانیان است. من با هیچ کس در پرسپولیس مشکلی ندارم.»

او در ادامه گفت:«من هیچ وقت نگفتم وای به حال پرسپولیس ولی این جمله از زبان من منتشر شد تا حاصلش همینی شود که در ورزشگاه دیدیم.»مازیار جملاتش را اینگونه تمام کرد:«من هیچ مشکلی با هواداران پرسپولیس ندارم چون آنها خیلی از واقعیت ها را نمی دانند.»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.