دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: کشتی جنگی روسیه در بندرعباس پهلو گرفت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

عصر ایران: یک فروند کشتی جنگی ارتش روسیه در بندرعباس پهلو گرفت.

منطقه یکم نیروی دریایی ارتش ایران در بندرعباس میزبان این ناوشکن روسی است.

روابط عمومی نیروی دریایی ارتش ایران در اطلاعیه ای به نقل از فرمانده منطقه یکم این نیرو اعلام کرد: صبح امروز چهارشنبه یک فروند ناوشکن روسی در اسکله این منطقه پهلوگیری کرد.

دریادار دوم "حسین آزاد" با اعلام این خبر افزود: ناوشکن «مارشال شاپوشینکوف» که از کلاس ناوهای سنگین کشور روسیه است با هدف تحکیم روابط نظامی میان کشورهای ایران و روسیه در اسکله منطقه یکم نیروی دریایی ارتش ایران پهلو گرفت.

کشتی جنگی روسیه در بندرعباس پهلو گرفت

ناوشکن "مارشال شاپوشینکوف" نیروی دریایی ارتش روسیه

وی اضافه کرد: در طول مدت حضور این ناوشکن روسی در منطقه یکم نیروی دریایی ارتش، برنامه هایی پیش بینی شده است که متعاقباً اعلام خواهد شد.

منطقه یکم نیروی دریایی ارتش ایران در بندرعباس، مهم ترین مرکز فعالیت این نیرو به شمار می رود.

این ناوشکن بخشی از ناوگان "اقیانوس آرام" نیروی دریایی روسیه است ولی هم اکنون برای مقابله با دزدان دریایی سومالی به منطقه خلیج عدن اعزام شده است.

قبل از این رسانه های روسی از اعزام تعدادی از کشتی های جنگی این کشور به پایگاه های نیروی دریایی ایران در شمال این کشور خبر داده بودند.

روسیه از حضور نظامی جدی در خلیج فارس برخوردار نیست و برخلاف آمریکا، بریتانیا و فرانسه در این منطقه پایگاه یا نیروی نظامی مستقر ندارد.

نیروی دریایی روسیه از 4 ناوگان به نام های دریای شمال، اقیانوس آرام، بالتیک، دریای سیاه و یک ناوگان کوچک به نام "دریای خزر" تشکیل شده است.

ناوگان کوچک دریای خزر در سال 1722 ایجاد شد و مرکز فرماندهی آن در بندر آستاراخان قرار دارد.

کشتی جنگی روسیه در بندرعباس پهلو گرفت

ناوشکن "مارشال شاپوشینکوف" نیروی دریایی ارتش روسیه

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.