شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جزییات دریافت ارز دانشجویی اعلام شد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: بانک مرکزی بخشنامه جدید نحوه خرید و فروش ارزی همچنین مقررات مربوط به حساب های ارزی را به بانکها ابلاغ کرد که بر این اساس جزئیات دریافت ارز دانشجویی نیز مشخص شد.

مهمترین بندهای مربوط به ارائه ارز دانشجویی در بخشنامه تازه ابلاغ شده بانک مرکزی به این شرح است:

امور دانشجویی:

فروش، انتقال / پرداخت ارز دانشجویان بورسیه با ارائه درخواست وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فنآوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با امضاء ذیحساب یا مدیر امورمالی و معاونت مربوطه هریک از وزارتخانه ها (حسب مورد) به نرخ رسمی بلامانع است.

فروش و انتقال ارز بابت شهریه دانشجویان آزاد خارج از کشور با ارائه درخواست متقاضی در مقابل تایید وزارتخانه های مذکور مبنی بر شاغل به تحصیل بودن دانشجو در خارج از کشور همچنین ارائه صورتحساب دانشگاه مربوطه به میزان مبلغ مندرج در آن و حداکثر در سقف 15هزار دلار سالانه در وجه مؤسسه/دانشگاه ذیربط با اعلام کتبی متقاضی مبنی بر صحت هزینه انتقال یافته به نرخ رسمی بلامانع است.

تائیدیه های فوق الذکر وزارتخانه های مذکور می تواند بدون ذکر نام بانک / شعبه مربوطه صادر شود.

تبصره 1:

در صورت عدم امکان انجام حواله و ضرورت پرداخت نقدی به تشخیص آن بانک، دریافت تعهد کتبی از دانشجو یا خانواده او مبنی بر ارایه تاییدیه دانشگاه مربوطه در این خصوص (اعلام میزان ارز دریافت شده از دانشجو) که اصالت و اعتبار آن توسط نمایندگی جمهوری اسلامی ایران درکشور محل تحصیل تایید شده باشد، ظرف مهلت حداکثر 6 ماه از تاریخ پرداخت وجه الزامی است.

تبصره 2:

در صورت عدم امکان ارایه تأییدیه وزارتخانه ذیربط در مورد دانشجویانی که در مرحله ورود به اولین ترم تحصیلی خود هستند، دریافت وثیقه از دانشجو یا خانواده وی به میزان 30 درصد هم ارز ریالی ارز پرداخت شده به نرخ رسمی بلامانع است.

آزاد سازی وثیقه مزبور موکول به ارایه تأییدیه وزارتخانه ذیربط مبنی بر شاغل به تحصیل بودن دانشجو یا تأییدیه دانشگاه محل تحصیل دانشجو در خصوص اعلام میزان ارز دریافت شده که اصالت و اعتبار آن توسط نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در کشور محل تحصیل تأیید شده باشد ظرف مهلت 6 ماه از تاریخ پرداخت وجه خواهد بود.

علاوه بر این، تعیین نوع وثیقه بنا به تشخیص آن بانک است.

فروش، انتقال / پرداخت ارز بابت هزینه های اقامت دانشجویان آزاد به میزان حداکثر ماهیانه معادل یک هزار دلار برای هر نفر و بر ای هرعضو خانواده ماهیانه حداکثر 500 دلار به نرخ رسمی بلامانع است.

فروش ارز بابت فرصتهای مطالعاتی و سایر دوره های آموزشی در داخل و خارج از کشور

فروش، انتقال / پرداخت ارز بابت فرصتهای مطالعاتی با ارائه درخواست دانشگاهها یا مؤسسات آموزشی وابسته به وزارتخانه های علوم، تحقیقات و فنآوری و بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با امضای ذی حساب یا مدیر امور مالی و معاونت اداری و مالی دانشگاهها و مؤسسات آموزشی مزبور به نرخ رسمی بلامانع است.

فروش، انتقال / پرداخت ارز بابت هزینه های درمانی (شامل هزینه بیمه و درمان ) اعضای هیأت علمی و خانواده آنها که به فرصت مطالعاتی اعزام شده اند با تایید ذی حساب یا مدیر امور مالی و معاونت اداری و مالی دانشگاهها و مؤسسات آموزشی مربوطه به نرخ رسمی بلامانع است.

انتقال ارز بابت حق عضویت و ثبت نام در سازمانها و مجامع بین المللی و محافل علمی و هزینه چاپ مقالات علمی

وزارتخانه ها، سازمانها، مؤسسات و شرکتهای دولتی و واحدهای دولتی و نهادهای انقلاب اسلامی و نهادهای عمومی غیردولتی با ارائه درخواست توسط دستگاه ذیربط با امضاء ذی حسابی یا مدیر امور مالی و معاونت اداری و مالی دستگاه مربوطه بلامانع است.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.