جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: اولین رئیس‌ جمهور زن کره، هنوز مجرد است! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: «پارک گئون های» که امروز به عنوان رئیس جمهور کره جنوبی انتخاب شد، اولین رئیس جمهور زن تاریخ این کشور است. وی هرگز ازدواج نکرده است.

«پارک گئون های» که امروز به عنوان نخستین رئیس جمهور زن کره جنوبی انتخاب شد، بزرگ ترین دختر «پارک چونگ لی» رئیس جمهور اسبق کره جنوبی است که 33 سال پس از آنکه کاخ ریاست جمهوری را ترک کرد، هم اکنون به عنوان اولین رئیس جمهور زن کره جنوبی به آن باز می گردد.

اولین رئیس‌ جمهور زن کره، هنوز مجرد است!

پارک گئون های 15 سال به عنوان نماینده در مجمع ملی فعالیت کرده و چندین کار برجسته سیاسی در دوران فعالیت خود به دست آورده که از آن جمله می توان به تاسیس شهر مرکزی «سجونگ» اشاره کرد.

پنج دوره نماینده بودن و همچنین رهبری حزب محافظه کار ساینوری در چندین دوره بحران، توانایی وی به عنوان رئیس و رهبر داخلی این حزب را به خوبی نمایان کرد.

البته منتقدان، موضوع تاریخی حکومت 18 ساله پدرش بر کره جنوبی را از جمله نقاظ ضعف وی عنوان کرده اند. همچنین ضعف ارتباط برقرار کردن میان اعضای حزب و عموم مردم از دیگر نقاط مورد انتقاد وی یاد می شود.

وی در سال 1952 به دنیا آمد و در سال 1964 و اندکی پس از کودتای نظامی در کره جنوبی و زمانی که پدرش قدرت را در این کشور در دست گرفت، وارد کاخ ریاست جمهوری شد.

اولین رئیس‌ جمهور زن کره، هنوز مجرد است!

پس از فارغ التحصیلی و در سال 1974 برای ادامه تحصیل به فرانسه رفت اما اندکی بعد و در پی کشته شدن مادرش در حادثه سوء قصد به پدرش، به کشور بازگشت.

پس از آن، 5 سال به عنوان بانوی نخست کره جنوبی فعالیت کرد تا آنکه در سال 1979، رئیس اطلاعات وقت کره جنوبی، پدرش را از قدرت سرنگون کرد.

پس از آن، 18 سال را به دور از انظار عمومی سپری کرد، مدت زمانی که وی خیانت بسیاری از نزدیکان پدرش را شاهد بود و تحمل کرد.

در آن زمان وی بخش عمده ای از زمان خود را به خواندن کتاب های تاریخی و فلسفی سپری کرد تا آنکه در سال 1997 بار دیگر به دنیای سیاست بازگشت و به عضویت حزب بزرگ ملی در آمد.

به عنوان یک زن مجرد که هرگز ازدواج نکرده است، پارک اعلام کرده که وی با کشورش ازدواج کرده و تعهد داده که همواره به خشنودی مردمش فکر کند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.