دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نمی‌ دانم چرا نیکی کریمی به یک‌ باره رفت ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شبکه ایران: منوچهر هادی کارگردان "یکی می خواد باهات حرف بزنه" در گفت وگویی با انتقاد از پیشنهاد نجومی هدیه تهرانی برای حضور در این فیلم سینمایی گفته است: خانم هدیه تهرانی همیشه ادعا کرده اند که فیلمنامه برای من خیلی مهم است، اما وقتی با همین خانم پای میز قرارداد رسیدیم، گفتند: «من 250 میلیون می گیرم و در این فیلم بازی می کنم». خیلی که به ما لطف کردند گفت دویست میلیون از پول شان را در زمان تولید می گیرند و پنجاه میلیون باقیمانده را زمان اکران فیلم! خیلی جالب بود

نمی‌ دانم چرا نیکی کریمی به یک‌ باره رفت

هادی در ادامه افزوده است: من به این خانم توضیح دادم که بخشی از بودجۀ فیلم (حدود صد میلیون تومان) از طرف فارابی تأمین خواهد شد و بخش کوچکی را هم شاید خود تهیه کننده سرمایه گذاری کند، باقی پول را خود من باید تأمین کنم که ایشان در پاسخ گفتند: «من این چیزها را نمی فهمم. من بازیگرم و پولم را می گیرم».

نمی‌ دانم چرا نیکی کریمی به یک‌ باره رفت

کارگردان مجموعه تلویزیونی «خداحافظ بچه» از لیلا حاتمی به عنوان گزینه بعدی یاد کرده و گفته است: گزینۀ بعدی ما خانم لیلا حاتمی بود که با ایشان هم بر سر مسائل مالی به توافق نرسیدیم.

گزینۀ بعدی خانم نیکی کریمی بود که به توافق رسیدیم و قراردادش را هم بست. جالب است به شما بگویم من هنوز که هنوز است نمی دانم که چه شد که نیکی کریمی به یک باره رفت .... واقعاً نمی دانم چه اتفاقی افتاد که نیکی کریمی به من زنگ زد و گفت: «آقای هادی، من الان خسته هستم و شرایط حضور در فیلم شما را ندارم». نمی دانم چگونه شد که آنا نعمتی برای این نقش انتخاب شد...

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.