دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: «من مادر هستم» میلیاردی شد - ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

کافه سینما: من مادر هستم» بعد از دو هفته اکران به فروش کلي يک ميليارد در کل ايران دست يافت و سرمايه گذاران توليد خود را خوشحال کرد.

فيلم پرحاشيه فريدون جيراني يعني «من مادر هستم» بعد از دو هفته اکران و با اينکه سينماهاي حوزه هنري را در اختيار ندارد توانست تنها در تهران بيشتر از ۸۰۰ ميليون تومان عايدي داشته باشد.

«من مادر هستم» میلیاردی شد -

جيراني که در سه روز ابتدايي اکران و به واسطه تهديدات پي در پي گروههاي افراطي به شدت استرس اين را داشت که نکند فيلمش از پرده برداشته شود حالا تنها ۱۵ روز بعد از شروع اکران ميلياردي شدن فيلمش را به نظاره نشسته است.

اين در حالي است که از انتهاي اين هفته به تعداد سينماهاي اين فيلم افزوده شده و سينماهايي مانند پارس، کيان و موزه سينما هم اين فيلم را در برنامه نمايش خود قرار خواهند داد.

با اين حساب به نظر مي رسد «من مادر هستم» بتواند حداقل ظرف دو هفته آينده يک ميليارد ديگر هم عايدي داشته و به تنهايي رقم فروش دو ميليارد تومان را رد کند.

اين پيش بيني فروش سبب ساز آن مي شود که سينماداران هم جرات نکنند حداقل تا زمان جشنواره اين فيلم پرفروش را از سبد اکران حذف کنند به خصوص که ديگر فيملهايي که همزمان با اين فيلم روي پرده اند نتوانسته اند فروش معقولي را داشته باشند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.