دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مردان فوتبال از شایعه پایان جهان می گویند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

فوتبالیست های ایرانی که همه به این اتفاق می خندند هیچ کدام آن را باور ندارند و تقریبا نسبت به پایان دنیا آن هم در امروز بی تفاوت هستند. صحبت این بازیکنان با تماشا را می خوانید آن هم در روزی که قرار بود دنیا تمام شود.

1- دقیقی: وقتم را با این شایعات هدر نمی دهم

مردان فوتبال از شایعه پایان جهان می گویند

2- خلیلی: دیگر دنبال تیم نمی گردم

مردان فوتبال از شایعه پایان جهان می گویند

محسن خلیلی هم از جمله افرادی است که آخر دنیا را شایعه می داند. او به این شایعه می خندد: «به این حرف ها فقط می توانم بخندم. این حرف ها فقط خرافات است و اصلا واقعیت ندارد. یا اینکه باید بگویم من شخصا اینها را قبول ندارم و فکر نمی کنم اتفاق بیفتد.» نگاه او البته کاملا طنز است برای همین وقتی از او سوال می شود «اگر این شایعه واقعیت پیدا کند چه می شود؟» جوابش هم خنده دار است: «حس خاصی ندارم. اگر هم یک درصد این اتفاق افتاد دیگر دنبال تیم برای نیم فصل دوم نمی گردم!»

3- عابدینی: تا داماش قهرمان نشود، دنیا به آخر نمیرسد

امیر عابدینی، مدیرعامل داماش هم در واکنش به این شایعه فقط می خندد. او اصلا حاضر نیست به این صورت جدی به آخر دنیا فکر می کند: «آخر دنیا کجا بود؟ تازه اول دنیاست و مطمئن باشید این دنیا تا 500 سال دیگر سر جایش است.» او ادعا می کند که این شایعات او را نمی ترساند: «نه بابا من و ترس؟ شما شک نکنید تا زمانی که داماش قهرمان لیگ برتر نشود دنیا به پایان نمی رسد.»

4- شریفات: دنیا بخواهد تمام شود کار خداست

از نظر اسماعیل شریفات این مسائل خرافات است و اصلا اهمیتی ندارد. او به تماشا می گوید: «این موضوع را شنیده ام اما من اهمیت نمی دهم. این چیزها خرافات است.» شریفات فکر می کند اگر قرار باشد اتفاقی بیفتد نمی شود کاری کرد: «هر چیزی که قسمت باشد اتفاق می افتد. اینکه دنیا بخواهد تمام شود کار خداست. دیگر نمی شود کاری کرد. درمانی هم ندارد.» شریفات ادعای جالبی هم کرد و مدعی شد که اگر این اتفاق بیفتد فرار نمی کند: «دیگر چه فراری کنیم؟ بخواهد تمام شود دیگر کاری از دست ما برنمی آید.»

5- امین منوچهری: به روستای کردان می روم

مردان فوتبال از شایعه پایان جهان می گویند

6- سیدصالحی: هر که ایمانش ضعیف است باور می کند

مهدی سیدصالحی به خاطر اعتقادات مذهبی اش این اتفاق را از اصل خنده دار می داند. از نظر او اصلا فکر کردن به این اتفاق کار بیهوده ای است: «به نظر من اگر کسی به امام زمان و قیامت اعتقاد دارد اصلا نباید به این شایعات فکر کند. کسی که ایمانش ضعیف است این شایعات را باور می کند. ما باورهای دینی خودمان را در این زمینه داریم و نباید به نظریات مکاتب دیگر توجه کنیم.» این شایعات اصلا نمی تواند سیدصالحی را بترساند: «اصلا. کسی که پیمانه اش از دنیا پر شده باشد از این دنیا می رود چه دنیا به پایان برسد و چه نرسد.»

7- اسدی: آخر دنیا مشغول بازی با داماش هستیم

کاپیتان تراکتورسازی علاقه زیادی به صحبت در این مسائل ندارد. او ترجیح می دهد بیشتر به بازی با داماش فکر کند: «زندگی حالا حالاها ادامه دارد و مطمئن باشید که خبری از آخر دنیا نیست. فکر می کنم ما در دین خودمان آنقدر نشانه های کاملی برای آخر زمان ذکر شده که دیگر احتیاجی نیست به حرف دیگران توجه کنیم. دنیا فقط با آمدن امام زمان تمام می شود.» از نظر او موضوع آنقدر جدی نیست که نشود با آن شوخی کرد: «ما که با داماش بازی داریم و اگر هم آخر دنیا باشد با سربلندی وسط زمین می میرم!»

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.