دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: خوشگذرانی با ستاره های پاپ در شب یلدا ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

این برنامه از ساعت 20 تا نیمه شب میزبان هنرمندانی چون مجید اخشابی، محسن یگانه، محسن چاوشی، علیرضا بهاب، بهرام حصیبی، بنیامین بهادریف جواد رضویان و مهران رجبی خواهد بود. این برنامه با نام «یک قدم تا زمستان» توسط گروه عصرگاهی رادیو مهر در دو نوبت روی آنتن خواهد رفت. نوبت اول از ساعت 16 تا 20 است. در اصل این برنامه پایانی این گروه در پاییز 91 و پس از این به «رادیو زمستانه» تغییر نام خواهد داد.

این برنامه پایانی با رویکرد ولادت امام موسی کاظم (ع) و شب یلدا پخش می شود. گویندگی برنامه «یک قدم تا زمستان» را محمد سلوکی برعهده دارد. نوبت دوم برنامه هم از ساعت 20 تا نیمه شب است. این دو نوبت برنامه ویژه، بخش های متنوعی دارد. در یکی از بخش های این ویژه برنامه شنیدنی شب یلدا، احمد دالکی، پدر نجوم آماتوری ایران به بررسی علت طولانی بودن شب یلدا می پردازد.

سید احمد وکیلیان هم به عنوان کارشناس برنامه، آداب و رسوم شهرهای مختلف ایران در شب یلدا را برای شنوندگان معرفی می کند. همچنین امشب می توانید قصه هایی را با صدای به یادماندنی مریم نشیبا بشنوید و خاطرات پاییزی امسال را به گذشته گره بزنید تا حس نوستالژی تان بیش از پیش شود. در این شب بلند و طولانی دکتر طهرانبند، مورخ و پژوهشگر متنون تاریخی با حضور در این برنامه پیشینه تاریخی شب یلدا را بیان می کند تا این ویژه برنامه علاوه بر حضور چهره ها، بخش های شنیدنی دیگری هم داشته باشد.

حافظ خوانی یکی دیگر از آیتم های این ویژه برنامه است که با اجرای امیر نوری و رشید کاکاوند، گوینده پیشکسوت رادیوپخش می شود. همچنین همزمانی شب یلدا و ولادت امام موسی کاظم (ع) باعث شده در این برنامه، ارتباط زنده با شهرهای کاظمین، مشهد و شیراز برقرار شود. در ضمن به مناسبت ولادت هفتمین امام شیعیان به طور زنده و مستقیم با خلبان هواپیمایی که عازم حرکت به شهر مقدس مشهد است گفت و گو می شود اما در میان همه این آیتم ها، حضور چهره هایی همچون بنیامین، یگانه، چاووشی و ... می تواند این برنامه رادیویی را در میان دیگر ویژه برنامه های رسانه های مختلف متمایز و محبوب کند.

خیلی ها امشب پای این برنامه خواهند نشست تا صدای خواننده های محبوبشان را بشنوند. رادیو مهر از اول فصل پاییز همراه با شنوندگان بوده و پس از برگزاری جشن شب یلدا و میلاد امام موسی کاظم (ع) به کار خود پایان داده و در فصلی جدید خورشید زمستانی با رادیو زمستانه طلوع می کند. رادیو فصلی مهر، روی موج اف ام ردیف 501/5 مگا هرتز دریافت می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.