دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مذاکرات بارسا با گواردیولا و لوییز انریکه ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

هر چند در بعضی از رسانه های ایرانی خبر از استعفای ویلانووا منتشر شد، هیچ خبری رسمی مبنی بر این تصمیم در هیچ یک از رسانه های اسپانیایی و انگلیسی دیده نشد. سایت روزنامه «ایندیپندنت» چاپ انگلیس البته خبر داد که اگر ویلانووا نتواند درادامه هدایت بارسا را بر عهده داشته باشد، پپ گواردیولا، مربی پیشین بارسا و لوییس انریکه، بازیکن سابق این تیم که سابقهکار در سری A و باشگاه رم را هم دارد جانشینان او خواهند بود.

با این حال سایت رسمی بارسلونا هیچ خبری مبنی بر استعفای ویلانووا منتشر نکرد و در بیانیه اش هم بیشتر از این جمله توضیحی نداد: «ساندرو روسل (مدیر باشگاه) دستور لغو مراسم را داد و عذرخواهی کرد. هر تصمیمی باشگاه بگیرد به سرعت اطلاع داده می شود.» حتی روزنامه «ال موندو دپورتیوو» چاپ کاتالونیا که از روزنامه های نزدیک به باشگاه بارسلوناست از ژوردی رورا، دستیار ویلانووا به عنوان مربی موقت بارسلونا نام برد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.