دوشنبه ۳۱ ، ارديبهشت ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: رضا عطاران با شیطان درگیر می شود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

 

رضا عطاران با شیطان درگیر می شود

تهیه کننده فیلم سینمایی «شیطان شلوار لی می پوشد» درباره زمان کلید خوردن فیلم و پیش تولید آن توضیح داد: «پیش تولید فیلم شروع شده و به مرور عوامل فنی فیلم را انتخاب می کنیم تا پروانه ساخت فیلم صادر شود. این فیلم در صورت صدور پروانه، شهریور ماه کلید می خورد. اقدامات لازم برای دریافت پروانه ساخت انجام شده و به نظر می رسد مشکلی برای صدور پروانه این فیلم وجود نداشته باشد.»

اعتباریان درباره تغییر نام فیلم اظهار کرد: «اگر برای پروانه ساخت فیلم مشکلی با نام وجود داشته باشد آن را تغییر می دهیم در غیر این صورت نام «شیطان شلوار لی می پوشد» باقی می ماند زیرا از نظر ما این نام برای فیلم با توجه به فیلمنامه مناسب است.»

به گفته این تهیه کننده، علیرضا شمس شریفی به عنوان دستیار کارگردان فیلم انتخاب شده و حضور فیلمبردار فیلم تا دو روز دیگر قطعی می شود: «آنچه مهم است مورد تایید قرار گرفتن فیلم از سوی مخاطبان و ساخت خوب فیلم است.»

«شیطان شلوار لی می پوشد» داستان مردی است که می خواهد خودکشی کند و شیطان در نقش یک زن از او درخواست می کند تا شش آرزو کند تا در پایان روحش را به او هدیه کند. در واقع این فیلم اشاره ای کوچک به شیطنت های شیطان دارد. پیمان عباسی فیلمنامه «شیطان شلوار لی می پوشد» را بر اساس طرحی از حمید اعتباریان نگاشته و این فیلم شش بازیگر اصلی خواهد داشت.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.