دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: نامه مقامات آمریکایی به اوباما درباره ایران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تابناک: در شرایطی که ایران و آژانس بین المللی انرژی اتمی در آخرین دور از مذاکرات خود، چشم انداز رسیدن به توافق را روشن ارزیابی کردند و انتظار می رود، مذاکرات ایران و ۱+۵ نیز به زودی برگزار شود، گروهی از کار شناسان و مقامات سابق آمریکا، با فرستادن نامه ای به اوباما، خواستار کاهش تحریم های ایران شده اند.

یک گروه ۲۴ نفره از کار شناسان تسلیحات هسته ای و کار شناسان مسائل ایران، از جمله شماری از ژنرال ها، دیپلمات ها و مقامات سابق آمریکایی، نامه ای برای باراک اوباما فرستاده و از وی خواسته اند با تلاش برای پیشبرد روند دیپلماتیک در موضوع هسته ای ایران، پیشنهادهای بهتری به ایران دهد.

روزنامه «گاردین» با انتشار این خبر می نویسد: ژنرال «جوزف هور»، یکی از رؤسای سابق فرماندهی مرکزی ایالات متحده و ژنرال «رابرت گارد»، رئیس اسبق دانشگاه دفاع ملی آمریکا، از جمله مهمترین افرادی هستند که در تهیه این نامه شرکت داشته اند.

به نوشته این روزنامه، در پی انتشار گزارش هایی مبنی بر تمایل نداشتن دولت آمریکا به بهبود پیشنهاد بین المللی درباره برنامه هسته ای ایران در ازای توقف غنی سازی اورانیوم ۲۰ درصدی، این افراد خواهان در پیش گرفتن یک راهبرد جسورانه تر از سوی دولت خود شده اند که در جنبه کوتاه مدت، شامل تخفیف تحریم ها باشد.

محور اصلی این نامه به شرح زیر است:

«هدف کلی مذاکرات ایالات متحده و گروه ۱+۵ باید شامل این موارد باشد: توقف ذخیره سازی اورانیوم ۲۰ درصدی از سوی ایران، محدود کردن ـ اما نه تعلیق همیشگی ـ غنی سازی اورانیوم در سطح مورد نیاز برای رآکتور، محدود کردن ذخایر ایران به میزان واقعی مورد نیاز برای سوخت هسته ای و دیگر نیازهای غیرنظامی و صلح آمیز و تضمین بازرسی های گسترده تر و کارآمد تر از سوی آژانس، از جمله به واسطه پایبندی ایران به معاهده منع گسترش و دیگر بازرسی های مورد نیاز آژانس.

ایران باید درباره آزمایش تسلیحاتی پیشین خود پاسخگو باشد تا اطمینان به دست آید که این آزمایش ها متوقف شده است؛ در مقابل، تحریم های جهانی علیه ایران باید به گونه ای مقتضی و متناسب کاسته شود.

در نخستین گام، ما از شما و تیم شما می خواهیم در پی ارائه یک پیشنهاد بازبینی شده باشید که توقف مؤثر انباشت اورانیوم ۲۰ درصدی از سوی ایران، از جمله صادرات این ماده و یا تبدیل آن به شکل جامد را در ازای تخفیف متقابل برخی تحریم های بین المللی و مالی وضع شده علیه ایران، مدنظر قرار دهد.

چنین کاری می تواند به ایجاد اعتماد و نیز حرکت به سوی یک موافقتنامه ساختارمند منجر شود که همکاری هسته ای و موضوعات امنیتی را پوشش داده و در عین حال، آینده ای کاملاً شفاف برای برنامه هسته ای ایران فراهم نماید که در تطابق کامل و تأیید شده با معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای باشد».

هرچند هنوز تاریخ دقیقی برای دور بعدی مذاکرات میان ایران و گروه ۱+۵ مشخص نشده، محتمل ترین سناریو این است که این مذاکرات در نیمه ژانویه از سر گرفته شود. این مدت زمان برای دولت اوباما و «جان کری»، وزیر خارجه احتمالی آن کافی خواهد بود تا موضع ایالات متحده را بازنگری کند.

با این حال، به نوشته گاردین، در اروپا این باور در حال رشد است که روند مذاکرات ۱+۵ با ایران، ابزاری مناسب برای یک توافق نیست. به باور مقامات اروپایی، این مذاکرات بیش از اندازه سنگین و عمومی است و مهمتر آن که یک ساز و کار ارتباطی مستقیم میان دو مرکز قدرت اصلی ماجرا، یعنی ایران و آمریکا، پدید نمی آورد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.