جمعه ۴ ، خرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: جنجال در مصاحبه مطبوعاتی دایی در آبادان ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری فارس: نشست مطبوعاتی علی دایی قبل از دیدار مقابل صنعت نفت با حاشیه های برخی خبرنگاران آبادانی برگزار شد.

تیم های فوتبال راه آهن و صنعت نفت آبادان فردا در چارچوب جام حذفی به مصاف یکدیگر خواهند رفت. از همین رو امشب نشست مطبوعاتی علی دایی در آبادان برگزار شد. د

ر این نشست که برخی از خبرنگاران آبادانی با مواضع عجیب و غیر حضور داشتند ابتدا از دایی سؤال کردند که آیا شما فکر می کنید اتفاقات بازی قبلی راه آهن و نفت در تهران که منجر به مشکلاتی شد باز هم تکرار خواهد شد یا خیر، که دایی از نمایندگان رسانه آبادانی خواست تا سؤال ها را در چارچوب بازی بپرسند.

سپس سه خبرنگاری که از تهران به آبادان رفته بودند به سؤالات خبرنگاران آبادانی اعتراض کردند که با واکنش و بی احترامی مواجه شدند، حتی برخی از خبرنگاران آبادانی خبرنگاران تهرانی را تهدید به زد و خورد کردند.

این در شرایطی است که عکاس باشگاه راه آهن نیز به همین دلیل از سوی برخی خبرنگاران آبادانی تهدید شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.