دوشنبه ۲ ، مرداد ۱۳۹۶

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید



 

::::: برنامه ورزشکاران کشورمان تا پایان المپیک ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

طرفداری:

جمعه 13 مرداد (3 آگوست)

ساعت13:30 : پرتاب وزنه – امین نیک فر (ورزشگاه المپیک)

ساعت14:45 : پرتاب چکش – کاوه موسوی (ورزشگاه المپیک)

ساعت22:30 : وزنه برداري دسته 85 كيلوگرم - سهراب مرادی و کیانوش رستمی (ورزشگاه ExCel)

ساعت23:20 : پرش طول – محمد ارزنده (ورزشگاه المپیک)

شنبه 14 مرداد (4 آگوست)

ساعت13:30 : دو و ميداني 100 متر- رضا قاسمی (ورزشگاه المپیک)

ساعت14:05 : دوومیدانی 400 متر – سجاد هاشمی آهنگری (ورزشگاه المپیک)

ساعت20:30 :پیاده روی 20 کیلومتر – ابراهیم رحیمیان (ورزشگاه المپیک)

ساعت22:30 :وزنه برداري دسته 94 كيلوگرم - سعید محمد پور (ورزشگاهExCel)

يكشنبه 15 مرداد (5 آگوست)

ساعت16:30 : كشتي فرنگي وزن 55 كيلوگرم – حمید سوریان (ورزشگاه ExCel)

دوشنبه 16 مرداد (6 آگوست)

ساعت13: قایقرانی کایاک تک نفره 1000 متر مردان - احمدرضا طالبیان

ساعت13:30: پرتاب دیسک مرحله مقدماتی – احسان حدادی (ورزشگاه المپیک)

ساعت14:15: پرتاب وزنه زنان مرحله مقدماتی – لیلا رجبی (ورزشگاه المپیک)

ساعت14:20 :دوی 800 متر مرحله اول -سجاد مرادی (ورزشگاه المپیک)

ساعت16:30: كشتي فرنگي وزن 60 کیلوگرم امید نوروزی- وزن 84 کیلوگرم حبیب الله اخلاقی – وزن 120 كيلوگرم بشیر باباجان زاده (ورزشگاهExCel)

ساعت22:30: وزنه برداري دسته 105 كيلوگرم - نواب نصیر شلال (ورزشگاه ExCel)

سه شنبه 17 مرداد (7 آگوست)

ساعت13:40: كاياك تك نفره 500 متر زنان - آرزو حكيمي

ساعت13:40 : دوی 110 متر با مانع- روح الله عسگری (ورزشگاه المپیک)

ساعت 16:30: كشتي فرنگي وزن 66 کیلوگرم سعید عبدولی و 96 كيلوگرم قاسم رضایی (ورزشگاه ExCel)

ساعت 23:15: پرتاب دیسک ، فینال – احسان حدادی(در صورت صعود) (ورزشگاه المپیک)

ساعت23:25: دوی 800 متر، نیمه نهایی – سجاد مرادی(در صورت صعود) (ورزشگاه المپیک)

ساعت22:30: وزنه برداري دسته 105+كيلوگرم – بهداد سلیمی و سجاد انوشیروانی (ورزشگاه ExCel)

چهارشنبه 18 مرداد (8 آگوست) ورزشكاران ايراني در اين روز رقابت ندارند.

پنج شنبه 19 مرداد (9 آگوست)

ساعت 12:45: تكواندو وزن 68 كيلوگرم – محمد باقری معتمد (ورزشگاه ExCel)

جمعه 20 مرداد (10 آگوست)

ساعت 12:30 : تكواندو وزن 80 كيلوگرم مردان، یوسف کرمی و 67 كيلوگرم زنان سوسن حاجی پور (ورزشگاه ExCel)

ساعت13:42: قايقراني كاياك200 مترزنان – آرزو حکیمی (ورزشگاه Eton Dorney)

ساعت 16:30: كشتي آزاد وزن 55 کیلوگرم حسن رحیمی و 74 كيلوگرم صادق گودرزی (ورزشگاهExCel)

شنبه 21 مرداد (11 آگوست)

ساعت 16:30: كشتي آزاد وزن 60 كيلوگرم مسعود اسماعیل پور، وزن 84 کیلوگرم احسان لشگری و 120 کیلوگرم کمیل قاسمی (ورزشگاه ExCel)

يكشنبه 22 مرداد (12 آگوست)

ساعت 12:30 صبح: كشتي آزاد وزن66 کیلوگرم مهدی تقوی و 96 كيلوگرم

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.