دوشنبه ۱ ، مرداد ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ورزشکاران محبوب در سینما ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

هفت صبح: از سال ها پیش درام های ورزشی تبدیل به یکی از گونه های محبوب بین مردم شده اند.

دیدن فیلمی که قصه آن بر بستر یکی از ورزش های عمدتا محبوب در جهان می گذرد، فرصتی است که هم یک فیلم را با ستاره های مورد علاقه تان ببینید و هم هیجانی را که طی دیدن یک مسابقه ورزشی دارید، حین دیدن فیلم تجربه کنید.

تعدادی از بهترین فیلم های تاریخ سینما مربوط به ژانر درام ورزشی بوده اند. به برخی از این فیلم ها نگاهی کوتاه می اندازیم:

ورزشکاران محبوب در سینما

در میان 250 فیلم برتر imdb، «گاو خشمگین» مارتین اسکورسیزی رتبه بیست و نهم را دارد. رابرت دنیرو برای بازی در این فیلم توانست جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش اول را از آن خودش کند و هنوز هم از بازی دنیرو در نقش جیک لاموتا، بوکسور، معروف به عنوان یکی از بهترین نقش آفرینی های وی یاد می شود.

فیلم یک اسکار دیگر هم برای تدوینگرش، تلماشون میکر به ارمغان آورد اما متاسفانه در کمال تعجب اسکورسیزی برای یکی از بهترین آثار کارنامه اش نتوانست اسکار را به خانه ببرد. فیلمنامه فیلم را پل شرادر و مادریک مارتین بر اساس کتاب «گاو خشمگین: داستان من» که زندگینامه لاموتا، بوکسور میان وزن آمریکایی است، نوشتند.

دنیرو برای بهتر نشان دادن وضعیت بدنی لاموتو پس از دوران افول و قرار گرفتن در نقش، وزن خود را حدود 30 کیلوگرم زیاد کرد. «گاو خشمگین» بهترین فیلم ورزشی تاریخ سینماست.

ورزشکاران محبوب در سینما

پرافتخارترین فیلم در گونه درام ورزشی در سال های اخیر بوده است. فیلمنامه اش را آرون سورکین نوشته که در این سال ها تعدادی از بهترین و پیچیده ترین قهرمانان دنیای معاصر را خلق کرده از جمله همین بیلی بین فیلم «مانی بال» که مربی بیس بال است و فیلم ماجرای افول وی و عزم راسخش برای بازسازی تیم به رغم مخالفت های دائم هیات مدیره را روایت می کند البته به کمک یک تحلیلگر (با بازی فوق العاده جوآناهیل). فیلم نامزد 6 جایزه اسکار شد از جمله برد پیت برای بازی در نقش بیلی بین ولی در نهایت یکی از ناکامان اسکار سال 2012 شد.

ورزشکاران محبوب در سینما

محمد علی کلی یکی از نامدارترین ورزشکاران تاریخ است. فیلم مایکل مان محصول سال 2001 زندگی محمدعلی کلی را در خلال سال های 1964 تا 1974 روایت می کند. در این فیلم ویل اسمیت در نقش محمد علی به ایفای نقش پرداخته است. فیلم نامزد دو جایزه اسکار شد که البته هیچ کدام را نتوانست دریافت کند.

مایکل مان کارگردانی فوق العاده اش را در این فیلم به رخ می کشد. «علی» از لحاظ بصری و ریتم درست مانند مسابقه های بوکس کلی پر از هیجان است. ویل اسمیت در نقش کلی خوش می درخشد. فیلم مورد تحسین منتقدان قرار گرفت.

ورزشکاران محبوب در سینما

کامرون کرو در سال 1996 کمدی درام ورزشی دوست داشتنی جری مگوایر را می سازد که تام کروز در نقش اصلی آن واقعا می درخشد. فیلم ماجرای یک مدیر برنامه بازیکنان بیس بال است که خیلی از خود مطمئن و مغرور است اما ناگهان در سراشیبی می افتد و به قهقرا می رود. او سراغ یکی از بازیکنان متوسط بیس بال (با بازی خوب کوبا. کودینگ جونیور) می رود و موفق می شود از او یک قهرمان بسازد.

در طی این مسابقه سخت، زندگی شخصی خودش هم دچار تغییر و تحولاتی می شود که از خود جری هم یک قهرمان واقعی می سازد. فیلم نامزد چند جایزه اسکار شد و در نهایت کوبا گودینگ جونیور اسکار را به خانه برد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.