دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: سهمیه‌ حج امسال ایران چقدر است؟ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: رييس سازمان حج و زيارت اعلام كرد: سهميه ي حج تمتع امسال ايران 75هزار نفر است؛ ولي براي افزايش اين سهميه در حال رايزني با عربستان هستيم.

براساس قوانين سازمان كنفرانس اسلامي، سهميه ي حج هر كشور با توجه به جمعيت آن تعيين مي شود، يعني به ازاي هر هزار نفر، يك نفر سهميه ي حج به آن كشور اختصاص مي يابد.

بر اين اساس، سهميه ي حج ايران جمعيتي برابر با 75هزار نفر مي شود؛ اما سال هاست ايران سهميه اي بيشتر از جمعيت خود مي گيرد. حالا امسال عربستان تصميم گرفته است قانون سازمان كنفرانس اسلامي را براي ايران نيز اعمال كند.

سيداحمد موسوي كه با شعار افزايش ظرفيت و سهميه ي زائران ايراني در حج و عمره،  كارش را در سازمان حج و زيارت آغاز كرده است، در نخستين سفرش به عربستان به رايزني با مقامات سعودي پرداخت تا سهيه ي و ظرفيت بيشتري را براي حج و عمره بگيرد.

عربستان امسال 718هزار و 523 زائر ایرانی را براي عمره پذيرفت، در حالي كه مسؤولان سازمان حج و زيارت ظرفيت عمره ي امسال را 800هزار نفر اعلام كرده و حتا در تلاش بودند اين ظرفيت تا يك ميليون نفر هم برسانند. اين كشور سهميه ي حج تمتع ايران را نيز براي سال 91، 75هزار نفر تعيين كرده است، يعني نزديك به 30هزار نفر كمتر از سال گذشته.

رييس سازمان حج و زيارت دليل كم شدن سهميه ي حج ايران را اجراي مصوبه ي سازمان كنفرانس اسلامي توسط عربستان براي ايران دانست و گفت: عربستان نخست، 73هزار نفر سهميه ي حج تمتع به ايران اختصاص داد، پس از رايزني ها و طبق مصوبه ي سازمان كنفرانس اسلامي آن را به 75هزار نفر رساند؛ ولي ما همچنان در حال مذاكره با مقامات اين كشور هستيم.

به گفته ي موسوي، قرار است عربستان نتيجه ي اين مذاكرات و درخواست ايران را براي اختصاص سهميه ي بيشتر، در پايان ماه رمضان اعلام كند.

او درباره ي تعداد سهميه ي اضافي كه ايران از عربستان براي حج امسال خواسته است نيز بيان كرد: ما 30هزار سهميه ي اضافي درخواست كرديم.

سازمان حج و زيارت هر سال علاوه بر سهميه ي اختصاص داده شده ، سهم اضافي را از عربستان درخواست مي كند و مقامات اين كشور معمولا تكليف اين درخواست را در روزهاي پاياني ماه رمضان مشخص مي كنند.

موسوي در ادامه ي سخنانش اظهار كرد: در حال حاضر ثبت نام حج تمتع در كاروان ها انجام شده، تمام كاروان ها پر شده، قراردادهاي مربوط به مسكن و هواپيمايي به روز شده است و ما منتظريم اگر عربستان با اين درخواست ما موافقت كند، اقدامات جديد را متناسب با آن انجام دهيم.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.