دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: شبکه اجتماعی کودکان راه‌ اندازی می‌ شود ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری مهر: نخستین شبکه اجتماعی مجازی ویژه کودکان با هدف ارائه اطلاعات صحیح، مفید و علمی در رشته های پزشکی، روانشناسی و تغذیه کودکان به والدین و با کسب مجوز از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد در شهریورماه آغاز به کار می کند.

روزانه میلیونها کودک و نوجوان در کشور وارد فضای مجازی شده و خود را در زمره کاربران فضای مجازی قرار داده اند براین اساس خانواده ها برای کنترل و محافظت فرزندان خود از خطرات آسیب های مجازی باید آنها را راهنمایی کرده و همراه آنان در فضای گسترده مجازی گام بردارند؛ والدین باید به کودکان خود، اطلاعات لازم درباره فضای مجازی را بدهند و به آنان بیاموزند که از دادن اطلاعات شخصی به افراد غریبه در فضای مجازی، خودداری کرده و به آنها اعتماد نکنند.

بر این اساس یکی از اهداف ایجاد نخستین شبکه اجتماعی ویژه کودکان ایرانی که با نام "نی نی فیس" قرار است آغاز به کار کند فراهم ساختن فضایی برای کودک و والدین آنها است تا با بهره گیری از فضای مجازی و آموزش نحوه استفاده از این فضا آینده ای روشن را متصور شوند.

این شبکه اجتماعی که معتقد است امنیت کودکان در فضای مجازی را عهده دار است و فضای سالم مجازی را برای کودکان مهیا می کند به نشانی اینترنتی www.niniface.com توسط شرکت اندیشه والا کسری و با اخذ مجوز از مرکز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طراحی و مدیریت می شود و ضمن پرداختن به مسائل آموزشی و فرهنگسازی در فضای مجازی نگاهی ویژه به موضوع روانشناسی،پزشکی و تربیتی کودکان خواهد داشت.

راه اندازی این پایگاه اینترنتی با هدف ایجاد بستری مناسب برای آشنا کردن کودکان با فضای مجازی انجام می شود و در طراحی آن دقت بسیاری بر ایجاد جذابیت های استفاده از اینترنت برای خانواده ها بر مبنای اصول فرهنگی کشورمان صورت گرفته  است.

جریان سازی و بسترسازی برای تولید و توسعه محتوای مرتبط با کودکان و ایجاد جایگاه سالانه برای ارزیابی محصولات مرتبط با موضوع دوران بارداری مادر، نوزادی، کودکی و نوجوانی از جمله اهداف تاسیس این شبکه مجازی خواهد بود.

از آنجا که ارائه اطلاعات بدون داشتن هیات علمی در اولین شبکه اجتماعی کودکان امکان پذیر نخواهد بود هیات علمی متشکل از 14 پزشک حاذق در رشته های اطفال، داخلی، بیماریهای عفونی و گرمسیری، گوش و حلق و بینی، پاتولوژیسـت، روانپزشکی، زنان، قلب، ارتوپدی، خون، ایمونولوژی و آلرژی، تغذیه، دندانپزشکی بزرگسالان و کودکان تشکیل و اطلاعات به روز خود در این زمینه ها را به کاربران اولین شبکه اجتماعی ویژه کودکان و والدین ارائه می دهند.

براین اساس دکتر ساقی باقری نیا- پاتولوژیست و رئیس هیات علمی، دکتر سحر سجادی - داخلی، دکتر شهریارعالیان - فوق تخصص بیماریهای عفونی و گرمسیری، دکتر علی اصغر شیرازی - متخصص گوش، حلق و بینی، دکتر عباس منتظری- روانپزشک، دکتر هایده اسکویی لر - متخصص زنان، دکتر ایرج فیروزی - متخصص قلب، دکتر مهیار حاج سید - متخصص پوست، دکتر بابک بهار- متخصص خون، دکتر شهناز رفیعی تهرانی - متخصص ایمونولوژی و آلرژی، دکتر محمد مهدی شریفی- متخصص تغــذیه، دکتر عبدالجواد رحیم پور - دندانپزشک بزرگسالان و دکتر سارا مجلل دندانپزشک کودکان، هیات علمی این شبکه اجتماعی را تشکیل می دهند.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.