جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: "یخچال فریز" پاداش مدال طلا در المپیک! ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: ورزشكاران كره شمالي در صورتي كه در بازي هاي المپيك به مدال طلا برسند، يك دستگاه يخچال فريزر از سوي دولت كشورشان پاداش خواهند گرفت، ولي در صورت شكست بايد به اردوگاه هاي كار اجباري بروند!

ورزشكاران كره شمالي در المپيك 2012 لندن عملكرد خوبي داشته و مدال هاي زيادي را به خود اختصاص داده اند. بسياري از آنها پس از كسب مدال، موفقيت خود را لطف "كيم جونگ اون"، رهبر كره شمالي عنوان كرده اند.

با اين حال بسياري معتقدند كه دليل موفقيت اين كشور كوچك در بازي هاي المپيك سياست هاي خاصي است كه دولت كره شمالي در پيش گرفته و كودكان را از سن پايين در مدارس مخصوص ورزش پرورش مي دهد.

همچنين اهداي جوايزي نظير خودرو و يخچال فريزر به برندگان و فرستادن بازندگان به اردوگاه هاي كار اجباري از ديگر دلايل تلاش زياد ورزشكاران اين كشور براي كسب مدال به شمار مي آيد.

كره شمالي در حال حاضر با 4 طلا و يك برنز در رده هشتم جدول توزيع مدال ها قرار گرفته است. اين كشور 2 طلا در وزنه برداري مردان، يك طلا در وزنه برداري زنان و يك طلا در جودوي زنان كسب كرده است. برنز كره شمالي هم مربوط به وزنه برداري زنان است.

اين كشور كمونيستي 56 ورزشكار را به بازي هاي المپيك لندن اعزام كرده كه در يازده رشته ورزشي به رقابت با حريفان مي پردازند.

ساكنان شمالي شبه جزيره كره اميدوارند در روزهاي آينده بتوانند در رشته هاي بوكس، كشتي، شيرجه، تنيس روي ميز، جودو و تيراندازي با كمان به مدال هاي بيشتري دست پيدا كنند. بهترين نتيجه اي كه كره شمالي تاكنون در بازي هاي المپيك كسب كرده به المپيك 1992 بارسلونا باز مي گردد كه 4 طلا و 5 برنز را از آن خود كرده بود.

زماني كه ورزشكاران كره شمالي بازي دارند، مردم در پارك ها و مكان هاي عمومي جمع مي شوند تا بتوانند از تلويزيون هاي بزرگ بازي ورزشكاران شان را تماشا كنند. گوينده زن شبكه تلويزيوني دولتي كره شمالي پس از مدال آوري ورزشكاران كشورش در المپيك گفت: "پس از تماشاي كسب مدال  طلا در المپيك قلبم بسيار شاد شد و غرور ملي ام افزايش پيدا كرد."

غرور ملي دقيقا همان چيزي است كه "كيم جونگ اون"، رهبر 28 ساله اين كشور به دنبال آن است. او پس از آن كه مرگ پدرش، "كيم جونگ ايل در دسامبر گذشته، رهبري اين كشور فقير 25 ميليون نفري را به دست گرفت. چندين دهه قحطي باعث فقر شديد مردم كره شمالي شده و تحليل گران معتقدند كه بازي هاي المپيك فرصت مناسبي براي افزايش وفاداري مردم نسبت به حكومت اين كشور است.

"كيم اون گوك" كه در رقابت هاي وزنه برداري 62 كيلوگرم ركورد المپيك را به نام خود ثبت كرد و به مدال طلا رسيد، موفقيت خود را به «رهبر كبير» نسبت داد. وي گفت: "به دليل اين كه كيم جونگ اون، رهبر عزيز ما به من قدرت و جسارت داد، توانستم در رده اول قرار بگيرم!"

آن كوم هم كه در رقابت هاي جودوي 52 كيلوگرم زنان به مدال طلا رسيد گفت: در حال حاضر خيلي خوشحالم. چون مي توانم مدال طلايم را به كيم جونگ اون، رهبر عزيزمان تقديم كنم.

وو يونگ لي، استاد دانشگاه سئول در رشته مطالعات كره شمالي در اين رابطه مي گويد: ورزشكاران در جامعه كره شمالي جزو طبقه نخبگان هستند و همه حمايت هاي ملي از آنها انجام مي شود.

گو كيونگ بانگ، شخصي كه از كره شمالي فرار كرده و به كره جنوبي پناهنده شده، مي گويد، ورزشكاران كره شمالي در كودكي از سوي كميته  ورزش حزب كمونيست انتخاب و به مدارس تخصصي فرستاده مي شوند.

اين افراد از جمله معدود شهروندان كره شمالي هستند كه مي توانند غذاي روزانه و پول كافي دريافت كنند. بانگ در كره شمالي در يكي از مدارس تخصصي تكواندو درس مي خواند. به گفته او دانش آموزان اين مدرسه 4 ساعت در هفته  آموزش هاي ايدئولوژيك مي بينند.

كيم يو هان، ديگر ورزشكار فراري كره شمالي نيز مي گويد: ورزشكاران كره شمالي با ذهنيت ديگري نسبت به ساير ورزشكاران بازي مي كنند. آنها بيش از هر چيز در انديشه وفاداري به كشور و رهبرشان هستند. پدر كيم مربي فوتبال بود و مادرش هم در ژيمناستيك به فعاليت مي پرداخت.

ورزشكاران طلايي كره شمالي نظير كيم اون گوك و آن گوم اي، پس از بازگشت به كشورشان جوايزي نظير يخچال فريزر، تلويزيون و ... دريافت خواهند كرد. علاوه بر اين به آنها لقب هايي نظير "قهرمان" و "ورزشكار خلق" داده مي شود كه باعث افزايش وجهه اجتماعي آنها مي شود.

در سوي ديگر ورزشكاراني كه عملكرد ضعيفي داشته باشند، مخصوصا آنهايي كه در مقابل كشورهاي دشمن نظير آمريكا و كره جنوبي شكست بخورند، عواقب بدي در انتظارشان است. گزارش هايي دريافت شده مبني بر اين كه ورزشكاران بازنده مستقيما به اردوگاه هاي كار اجباري فرستاده مي شوند.

البته اين گزارش ها توسط منابع مستقل تاييد نشده اند، اما به گفته كيم يو هان پس از رقابت هايي نظير المپيك جلساتي در كره شمالي برگزار مي شود و ورزشكاران به ارزيابي عملكرد خود و ديگران مي پردازند.

اگر در جريان اين جلسات يكي از ورزشكاران به عدم وفاداري به رهبر متهم شود، از ادامه فعاليت ورزشي او جلوگيري و به اردوگاه كار اجباري فرستاده مي شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.