جمعه ۱ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: زن خانه‌ دار، مرد هوسران را به کام مرگ فرستاد ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

شرق: زن خانه دار وقتي با هجوم مرد ناشناس مواجه شد با ضربات چاقو او را به قتل رساند.

كارآگاهان جنايي پليس آگاهي استان كرمانشاه چند روز قبل وقتي مطلع شدند قتلي در منزلي مسكوني رخ داده است، به محل اعلام شده رفتند و جنازه مردي حدودا 40ساله را مشاهده كردند كه آثار چند بريدگي در نقاط حساس بدنش مشهود و مشخص بود وي با ضربات جسمي برنده و نوك تيز مانند چاقو از پادرآمده است.

نكته اي كه براي كارآگاهان به معما تبديل شد اين بود كه مقتول عريان بود و از طرفي در لباس هايش نيز هيچ مدرك شناسايي وجود نداشت. افسران جنايي وقتي جيب هاي لباس مرد ناشناس را بازرسي كردند سوييچ خودرويي را يافتند و با رفتن به خيابان و جست وجو در ميان اتومبيل هاي پارك شده دريافتند كليدها متعلق به يك دستگاه پرايد است.

آنان در ادامه در ماشين را باز كردند و با تفتيش آن گواهينامه اي را يافتند كه عكس روي آن شبيه به مقتول بود به اين ترتيب هويت قرباني به نام «نيما» فاش شد. بعد از اينكه اولين مانع در مسير تحقيقات برداشته شد ماموران سراغ زن و شوهري رفتند كه قتل در منزل آنها رخ داده بود.

بازجويي و تحقيق از آن دو فاش كرد جنايت توسط زن 27ساله به نام مريم انجام شده است. مريم پس از انتقال به پليس آگاهي در اعترافاتش گفت: «من همراه دختر سه ساله ام در خانه بودم كه مردي به زور وارد منزل شد، هرچه داد و فرياد راه انداختم و سعي كردم او را بيرون كنم نتوانستم.

آن مرد قصد داشت به من تعرض كند و حتي لباس هايش را هم براي اين كار درآورد هيچ راه فراري نداشتم و نمي توانستم خودم را از دست او نجات بدهم در همان لحظات چاقويي را برداشتم و براي اينكه آن مرد را از خودم دور كنم چند ضربه به او زدم، آن مرد همچنان تقلا مي كرد تا به هدفش برسد اما وقتي خون جاري شد ديگر توانش را از دست داد و روي زمين افتاد، او خيلي زود جان باخت.

من كه به شدت ترسيده بودم سريع با شوهرم تماس گرفتم و واقعه را به او اطلاع دادم. وي هم از محل كارش بيرون آمد و بعد از رساندن خودش به خانه و ديدن شرايط با پليس تماس گرفت و ماموران را از ماجرا باخبر كرد.» اين زن در ادامه اعترافاتش گفت: «من آدمكش نيستم و اصلا نمي خواستم كسي را به قتل برسانم اما اين مرد قصد داشت به من تعرض كند و به همين دليل هم دست به چاقو بردم.»

در ادامه تحقيقات خانواده نيما به پزشكي قانوني فراخوانده شدند و با رويت جنازه هويت او را تاييد كردند. در حال حاضر تحقيقات پليسي براي افشاي ساير ابعاد اين قتل ادامه دارد و كارآگاهان درصدد هستند تا فاش كنند نيما آيا از قبل مريم را مي شناخت و با او در ارتباط بود يا اينكه بعد از شناسايي وي به عنوان زني خانه دار تصميم گرفته بود به او تجاوز كند.

ماموران همچنين بررسي فرضيه ديگري را نيز در دستور كار دارند و اين احتمال را كه گفته هاي مريم درباره انگيزه اش از قتل صحت نداشته و سناريويي ساختگي باشد را از نظر دور نگه نداشته اند. بنابر اين گزارش اكنون مريم در بازداشت است و اطلاعات تكميلي به زودي در پرونده اتهامي وي ثبت خواهد شد.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.