سه شنبه ۲۶ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: ایرانیان از بازار املاک دبی خارج می شوند ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

تابناک: گزارش ها حاکی از آن است که تحریم علیه ایران، میزان سرمایه گذاری ایرانیان در بازار املاک دبی را در شش ماهه نخست سال جاری میلادی نسبت به مشابه سال گذشته به میزان ۴۰۸ میلیون دلار کاهش داده است. گفته می شود که سرمایه ایرانیان، روانه کشورهایی همچون مالزی می شود.

آمار منتشره از دپارتمان مسکن دبی، نشان دهنده آن است که تحریم ها علیه ایران، خروج سرمایه ایرانیان از بازار املاک دبی را به دنبال داشته است؛ بنابراین، گفته می شود که مشکلات ایرانیان در امارات برای نقل و انتقال وجوه و گرو گذاشتن رهن برای املاک، موجب شده است که این بازار شاهد کاهش سرمایه ایرانیان باشد.

یکی از تجار ایرانی مقیم دبی در گفت وگویی با روزنامه نشنال امارات، گفته است، ایرانیان به دلیل تحریم ها، قادر به انتقال سرمایه خود به دبی نیستند و به همین جهت، سرمایه گذاری در دبی و در بخش املاک به شدت سخت شده است.

به گزارش نشنال، ایرانیان برای سال های متمادی، پایدار ترین و مهمترین سرمایه گذاران در بخش املاک و مستقلات دبی بوده اند که این امر ناشی از مجاورت کشور ایران به امارات و نزدیکی تجاری دو کشور از دیرزمان بوده است. بخشی از اهمیت ایرانیان در بازار املاک و مستقلات دبی، ناشی از حضور ششصد هزار ایرانی مقیم و تاجر در کشور امارات و سرمایه گذاری های کلان آنان  در این بخش است.

اما در ماه های اخیر، بانک های اماراتی به دلیل تحریم های اعمالی علیه ایران از سوی ایالات متحده و اروپا، برای کاهش مراودات خود با ایران و بانک های ایرانی در فشار قرار گرفته اند. مشکل بانک های اماراتی، از هنگامی شدت گرفت که سوییفت در ماه مارس، بانک های ایرانی را از سیستم خدماتی خود حذف کرد.

بنا بر آمار دپارتمان مسکن دبی، در شش ماهه نخست سال گذشته، ایرانیان پس از هند، انگلیس و پاکستان، چهارمین گروه بزرگ سرمایه گذار در خرید و سرمایه گذاری در بخش املاک دبی بوده اند که مجموع خرید املاک توسط آن ها به میزان ۱۱۲۴ و با رقم ۱. ۹ میلیارد درهم بوده است.

«مایلز بوش»، مدیر شرکت املاک پاورهاوس و متخصص در تحلیل بازار مسکن در این باره گفته است: اشتهای سرمایه گذاری ایرانیان به شدت کاهش پیدا کرده است. این سرمایه گذاری نخست به تدریج کم شده و اکنون در حال توقف کامل است؛ وی بر این باور است، جای خالی حضور ایرانیان را ثروتمندان یونانی، انگلیسی و اسپانیایی پر خواهند کرد.

گفته می شود که سرمایه ایرانیان علاوه بر دبی، شهر ها و کشورهای دیگر را نیز هدف دارد. برخی از این سرمایه گذاری ها در مالزی انجام می شود و شمار ایرانیان در مالزی افزایش یافته است.

هم اکنون آن دسته از ایرانیانی که هنوز در بخش املاک دبی سرمایه گذاری می کنند، از راه های جایگزین برای نقل و انتقال وجوه استفاده می برند. یکی از این راه ها، نقل و انتقال پول به میزان اندک و در بسته های کوچک است و راه دیگر، استفاده از دلالان و مراکز غیر رسمی با هزینه بیشتر.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.