شنبه ۳۰ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: امکان تعطیلی 4 روزه تهران ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

خبرگزاری ایسنا: استاندار تهران، اظهارنظر درباره تغيير مجري انتخابات را همانند سخن بيگانگان مبني بر دخالت ناظران خارجي در امر برگزاري انتخابات دانست.

مرتضي تمدن در واكنش به مباحث مطرح شده درباره تغيير نهاد برگزار كننده انتخابات، گفت: برگزاري انتخابات شان قوه مجريه است و قانون، قوه مجريه را مسئول برگزاري انتخابات دانسته است.

وي افزود:تغيير مجري انتخابات همانند حرفي است كه بيگانگان درباره حضور ناظران خارجي در انتخابات مي زنند، دولت امين مردم است و مردم نيز آن را باور دارند و پذيرفته اند و همين گونه خواهد ماند.

استاندار تهران همچنين درباره احتمال تعطيلي 4 روزه تهران در روزهاي برگزاري نشست سران جنبش غير متعهدها نيز گفت: نظرات متفاوتي در اين باره وجود دارد و دولت مرجع اعلام آن است، اما امكان تعطيلي وجود دارد.

تمدن در واكنش به موضوع جدايي ري از تهران نيز گفت: دستور رييس جمهور در اين باره بايد عملي شود.

 

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.