دوشنبه ۲۵ ، تير ۱۳۹۷

>> بازی آنلاین استراتژیک امپراطوری های جاوید  <<
 


امپراطوری های جاوید محبوبترین و پیشرفته ترین بازی استراتژیک آنلاین میباشد که به بیش از 30 زبان زنده دنیا ترجمه شده است. در این بازی شما یکی از دو نژاد امپراتوری ها و یا صحرانشینان را انتخاب کرده و در کنار هزاران بازیکن دیگر لرزه بر تن دشمنان خود می اندازید.
جوایز: در طول سرور مدیریت پاداش های روزانه هفتگی و ماهانه را به بازیکنان برتر اهدا میکند و در پایان هر سرور به بازیکنان و اتحادهای برتر پاداش های ارزنده ای اهدا میگردد.

در کمتر از یک دقیقه ثبت نام و سپس نژاد خود را انتخاب کرده و فرمانروایی خود را آغاز کنید.
بازی امپراطوری های جاوید به دانلود نیاز ندارد و کاملا رایگان است.

برای شروع کلیک کنید 

::::: مناطق مورد علاقه نمایندگان برای زندگی ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

مجله مهر: بعد از تصمیم هیات رئیسه برای پرداخت مبلغ 100 میلیون تومان به نمایندگان مجلس برای اجاره و رهن یک واحد مسکونی در تهران، برخی نمایندگان به تصویب و پرداخت این مبلغ اعتراض کرده اند.

زمزمه هایی درباره اینکه با این مبلغ نمی توان در تهران خانه رهن کرد شنیده شد. با نگاهی گذرا به قیمت های مختلف مسکن در نقاط مختلف تهران به نظر می رسد مبلغ 100 میلیون برای اجاره و یا رهن یک منزل مسکونی در شان نمایندگان، کافی باشد.

پیشنهاد عضو هیئت رئیسه مجلس به نمایندگان

در میان اظهارنظرهای اعضای هیات رئیسه مجلس درباره محل سکونت نمایندگان، شاید نظرات سید شریف حسینی، عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی جلب توجه بیشتری نسبت به دیگر نظرات دارد.

حسینی در رابطه با قیمت های بالای اجاره بها در تهران گفته است با توجه به قیمت بالای مسکن پیشنهاد می کنیم نمایندگان در جایی زندگی کنند که مردم عادی حضور داشته باشند، در این صورت هم دسترسی آن ها به مجلس سریع تر است و هم هزینه ایاب و ذهاب و سوخت کمتری را مصرف کنند و البته زمان کمتری را هم در ترافیک صرف کنند.

وی ادامه داد: ارباب رجوعی که به مجلس می آیند و بعضا میهمان نمایندگان می شوند شاید در تردد به نقاط بالای شهر با مشکل مواجه شود لذا پیشنهاد ما به نمایندگان این بوده که در مناطقی سکونت یابند که در مرکز شهر و نزدیک به بهارستان است.

این عضو هیات رییسه مجلس خاطر نشان کرد: البته درباره سکونت در مرکز شهر الزامی وجود ندارد اما این موضوع به صورت اتفاقی به الزام تبدیل شده زیرا پولی که در اختیار نماینده قرار می دهیم، اصلا این قابلیت را ندارد که نماینده در بالای شهر سکونت یابد.

با این توضیحات به نظر می رسد این مبلغ قابل افزایش نیست و نمایندگان باید با همین مبلغ منزلی را برای سکونت حداقل چهار ساله خود در تهران رهن و یا اجاره کنند.

با نگاهی به آخرین قیمت های اجاره و رهن منازل در نقاط مختلف تهران با توجه به افزایش قیمتها که توسط بنگاهها و صاحبان املاک در تهران به ثبت رسیده است به شرح زیر است:

منطقه

متراژ واحد

قیمت حدودی واحد

جنت اباد

100 متر

80 میلیون رهن

جردن

80 متر

95 میلیون رهن

بلوار فردوس

105 متر

70 میلیون رهن

مرزداران

80 متر

60 میلیون رهن

نارمک

80 متر

50میلیون رهن

شمس آباد

127 متر

90 میلیون رهن

میرداماد

80 متر

65 میلیون رهن

نیاوران

95 متر

100 میلیون رهن

شهر آرا

145 متر

100 میلیون رهن

جمالزاده

87 متر

50 میلیون رهن

کارگر شمالی

77 متر

50 میلیون رهن

فاطمی

117 متر

85 میلیون رهن

شریعتی

90 متر

100 میلیون رهن

پل چوبی

120 متر

60 میلیون رهن

لاله زار نو

80 متر

30 میلیون رهن

پونک

100 متر

80 میلیون رهن

نیایش

95 متر

100 میلیون رهن

حکیمیه

122 متر

80 میلیون رهن

سعادت آباد

75 متر

55 میلیون رهن

با توجه به این قیمت ها در مناطق مختلف که قدرت نمایندگان با توجه به اعطای 100 میلیون تومان آنها باید دید که نمایندگان محترم در چه منطقه ای قصد سکونت دارند.موضوعی که بعد از دریافت این پول توسط نمایندگان و تصمیم گیریشان مشخص می شود.

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت از جمله مطالب، محتوا و تصاویر متعلق به وطن دانلود میباشد.
استفاده از مطالب وطن دانلود دات کام در سایت ها تنها با ذکر منبع و درج لینک مجاز میباشد.